Varoluş Dergisi

BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY-2021

Mart ayına 27 şubatta gerçekleşen Başak burcundaki dolunayla giriyoruz. Etkisi ay ortasına kadar azalarak devam edecek.. Bir konuyla ilgili ne yapmamız gerektiğini bilmediğimiz, uzun zamandır kafamızı meşgul eden durumları mükemmel kıvama ulaştırma isteğindeyiz. Başak burcunun doğasına bürünmüş olarak.. Özellikle de pek fikrimizin olmadığı ve ihtiyaç duyduğumuz bir işaret, beklediğimiz o kaynağa, bilgiye, anahtara ulaşıyoruz. Bu bilgi belki başkalarının hayatlarında da uzun vadede yol alacakları bir kılavuz niteliğinde olacak. Elde ettiklerimizi aktarmak isteyeceğiz, paylaşımcı olacağız ve bu da başkalarının hayatlarına katkı sağlayacak..

Başak burcu sadeleşmek ve arınmaktır. Bize olumsuz anlamda yük olan ve hizmet etmeyen konuları özgürlüğe kavuşturacağımız etkiler sağlıyor. Saflığa ve gerçek olana hizmet eden enerjiler altında olacağımız için, zihin ile kalp arasında sağlıklı denge yaratarak istediğimiz koşulları gerçekleştirebileceğiz. Önemli olan istediğimizi zihinde bırakmayıp harekete geçirmek olacak..

Dolunaydan burcu Başak, Balık, Yay, İkizler ve yükselenleri bu burçlarda olanlar en çok etkilenecekler arasında.. Sağlığımızı, bedenimizi daha çok önemsiyoruz. Bedenimizde bağırsak bölgesi Başak burcuna dahildir bu yüzden yediklerimize içtiklerimize de dikkat edelim.. Türkiye’nin, Kuzey Ay Düğümü Başak burcunda olduğu için, bu da koronavirüs de geldiğimiz son durumu, yeni kararları yada buluşları ve bununla ilgili sonuçlu bir gündemi verebilir..

Sevgi ve farkındalıkla

Özlem Aydın

Özlem Aydın

Özlem Aydın

1983 İstanbul doğumlu olan Özlem Aydın, ortaokul ve lise eğitimini Gürsoy Koleji'nde okuduktan sonra Beykent Üniversitesi İletişim bölümünden mezun olmuştur.Bir süre Tv8 kanalında haber merkezinde çalıştıktan sonra, Trt müzik kanalında müzik belgeseli programı sunarak ekran önüne geçer. Daha sonra Plato Film okulunda eğitim alır ve oyuncu olur. Sunucu, oyuncu ve aynı zamanda Reiki Master olan Özlem Aydın, Dinçer Güner-Temel ve Master Seviye Astroloji mezunudur.

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler