Varoluş Dergisi

AKIŞ

Senden akan şey ne?

Benden bazı bilgiler akmaya başladı ve ben de yazmaya başladım.

Tek başına kalınca oldu her şey.

Yoksa 2009 yılından beri bazı eğitimler alıyordum ama tek başıma kalmam gerekiyormuş. Her insanın tek başına kalacağı sosyal medyadan uzak kalacağı, teşekkür edeceği, tefekkür edeceği, soru sorup, cevabını kendi vermeden ilham olmasını isteyeceği zamanlar.

Birlik enerjisi, teklik enerjisi, yalnızlık değil. Tüm kalabalıklarını bir ettiğin enerji.

Bunu herkes kalabalıklar içerisinde yalnız kalarak da yapabilir. Ben yalnız kalarak tek olabildiğim için böyle. Yoksa kalabalıklarla  içim çok kalabalık ve gürültülü oluyor.  O’nun sesini duyamıyorum.

O kim ? Akıştaki. Akış size bir şey söylüyor. Onun hızına yetişemezseniz ve farkına varmaz iseniz hayatta her şeye çok geç kalırsınız, düşmek demek bu demek aslında.

Kendini tanımak, akıştaki her olasılıkla karşılaştığında sen seçimlerini hangi yönde yapıyorsun onu görmek demektir.

Tabii ki akıştan herkes aynı şeyi alıyor, fakat bazıları akıştaki şifreyi çözüyor ve yorum yapmayı kesiyor, kendini buluyor.

Şimdi biri akışta olduğunda farklı bir anlam çıkaracak, başka biri farklı ve herkes başka bir şey anlatacak size. Çünkü herkes akıştan aldığı enerjiyi kendi zihinsel veri tabanına göre yorumlayarak size aktarıyor.

Burada çok önemli bir sır var.

Siz eğer o kişinin söylediği kelimelere odaklanırsanız herhangi bir şey anlamanız mümkün değil, çünkü ondaki zihin sizde yok, onun verdiği anlamlar siz de hiç yok.

Dünyada düşülen en büyük tuzak budur, adamın ne söylediğini anlamaya çalışmak, anlamanıza gerek yok, hiç gerek yok. Eğer kişi gerçekten ama gerçekten akıştaysa, ilahi olandan gelen enerjiyi saf bir şekilde bedenine indirebiliyor ve etrafına yayabiliyorsa, o kişinin ne yaptığının ve ne söylediğinin artık önemi kalmaz.

Akış ile sevgiyi indirmiştir yeryüzüne, bu sizi etkiler, etkilediğini o an anlamazsınız ama mutlaka etkiler.

Bu yazı da işte bu amaçla yazıldı, bu okuduğunuz her kelime sevgiyle yazılmış olup sizin anlamanıza gerek olmadan sizi şükür enerjisi ile temizlemeye başlayacaktır.

Temizlenmek demek, herhangi bir enerji tıkanıklığınız varsa, auranız kirliyse, onun temizlenerek, hayata daha sıfır noktasından bakabilmektir.

Sıfır ne demek?

Evinize cam taktırdınız, camlar sıfır,  ne bir çizik var ne de bir kirlilik, düşünsenize ne kadar güzel, tam bir kristal berraklığında seyrediyorsunuz etrafı.

Hayatın sıfır noktasına gelmek çok önemli, cep telefonunuz ya da bilgisayarınız diyelim çok yavaşladı veya ara sıra arıza veriyor, onu fabrika ayarlarına döndürdüğünüz an bir sürü dertten kurtulmuş olursunuz öyle değil mi? Ama önce ağırlık yapan her şeyden kurtulmak gerekir.

İşte burada ki ikinci sır da, kurtulmanın aslında  öyle seni istemiyorum, git artık demekle hiç ilgisi yoktur. Tam tersine içinden geçip o şeyi tam olarak yaşamakla kurtulunur. İşte buna karma diyorlar. Yani, sonrasında  kurtulman gereken bir şey yaratma ki, onu yaşamak zorunda kalmayasın demek istiyorlar aslında.

Dünyanın en büyük meselesi işte bu aslında. Yaşarken, Karma yaratıyor  ya da yaratmıyor oluşumuz. Yani akışı tıkayan şeylere denir aslında karma.

Akışta, aşkta kalmak dileğiyle..

Sebile GÜNEŞ

 

Sebile Güneş

Sebile Güneş Nisan 1977 Yılında Bursa’da dünyaya geldi. İlk ve Orta Öğretimini Bursa Nedim Öztan İlkokulu ve Bursa Cumhuriyet lisesinde tamamladıktan sonra , Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümünü kazanarak İzmir ‘e yerleşti . Mezun olduktan sonra evlendi, Defne ve Burak adında iki çocuğu var. 2002 yılından beri özel sektörde mesleğini yapmaktadır. Kendisine, sebilegunes2007@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler