Varoluş Dergisi

BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY 09.03.2020 

9 Mart’taki Başak dolunayı, karşıt etkiler taşıyan kırılgan tarafımızı sembolize eden balığın zıttı olarak; tedbir almak istediğimiz, üzerine kafa yorduğumuz, detaylarda boğulacağımız tarafa çekecek bizleri hayatlarımızda..

Üzerine çok düşünmeden yürüdüğümüz sis perdesinin aralanıp, bağımlılık yaratan derecelerde görmezlerimizi görünür hale getirip, duygusallığı bir tarafa bırakıp stratejik davranabilmeyi ve bu yönde kararlar aldırmayı hedefletecek..

Sisli koşullara akılcı davranarak set vurmamızı isteyecek bizden fakat, bunu gerçekleştirmek hiç kolay olmayacak. Belli ki zayıflıklarımızla yüzleşip hassas olduğumuz alanları yapılandırma konusunda duygu ve mantık arasında sıkışmış hissedeceğiz…

Yükselen burçlarınıza göre Dolunay’ın etkileri..

Yükselen Koç: İş hayatında, çevresel alanınızda bir karara varmak istiyorsunuz. Dolunay enerjisi bu alanda size netlik etkisinde gündemler sunacak. Sağlığınızla ilgili konularda özellikle karın, bağırsak bölgenize dikkat etmenizde fayda var.

Yükselen Boğa: İlişkisi olanlar ve özellikle sürüncemede giden ilişkilerin sonlanabileceği etkiler var. Fakat yine de sisli etkiler var olduğu için bu konuda büyük kararlar almamak daha sağlıklıca görünüyor.

Yükselen İkizler: Ailevi konularınız,yaşam alanınız arasında taşınma kararları;ev ve iş yaşamınız arasında bir netliğe varmak istiyorsunuz.Gelişen olayların takibinde kalmanız ani karar almamanız sonrası için önem taşıyor.

Yükselen Yengeç: Yakın çevrenizden destek görebileceksiniz.Ticari işlerle uğraşanlar için verimlilik sağlayacakları etkiler devrede olacak.Arabanızla ilgili konularla meşgul olabilirsiniz.Kardeşleriniz varsa onların hayatlarında da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Aslan: Maddi alanda beklentilerinizi ilgilendiren haberleri alabileceksiniz ve bir durum netliğe kavuşacak. Bu hem kazanç hem de yapmak istediğiniz yada var olan iş konularınızı ilgilendiriyor. Kendinizle ilgili bazı harcamalar da yapabilirsiniz.

Yükselen Başak: Karakterinizi ve bazı fikirlerinizi vurgulayan alanda ikili ilişkiler yoluyla yaşanacak gündemleriniz var. Alacağınız kararlardan öncelikle emin olup sonrasında yanılgıya düşebilme ihtimali olabileceği için akışa teslim olmanız önem taşıyor. Sağlığınıza dikkat etmekte fayda var.

Yükselen Terazi: Ruhsal ve zihinsel olarak yorulabileceğiniz arkanızdan dönen bazı gizli olaylar önünüze çıkabilir. Bu nasıl sonuç enerjisi taşıyorsa size de manevi anlamda bir idrak yaşatacaktır.

Yükselen Akrep: Kariyerinizin getirileriyle ilgili oluşacak gündemlerle bazı kararlar alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde, sosyal alanınızda bazı fikirleriniz sonradan değişime uğrama enerjisi taşıyor, bu yüzden acele kararlar almayıp emin hareketlerde bulunulmalı.

Yükselen Yay: Kariyerinizde, toplum önündeki duruşunuzda değişime gidebilir ve bunu ilan edebilirsiniz. Kararınızın değişime uğrayacağı dışsal koşullar da etkin olacağından daha bilinçli kararlar almanız veya izleyici kalmanız daha sağlıklı olacaktır.

Yükselen Oğlak: İnançlarla, maneviyatı sorgulatacak ve dönüşmenize bir başka başlatıcı etki sağlayacak bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Yurt dışıyla ilgili meselelerinizdeki konuların bir sonuca ulaşması söz konusu. Eğitim alanlar, eğitim konularında, varsa sınavlarınızda tamamlanma etkiler mevcut. Bazı mahkemelik gündemleriniz olabilir.

Yükselen Kova: Odak noktanız maddi alandaki konularda kararlarınızı etkileyecek iş gündemlerinizi vurguluyor. Ortak yaptığınız ya da yapmayı düşündüğünüz işler ve kazançları ilgilendiren kararları sonradan bir yanılgı yaratmaması adına ertelemekte fayda var. Sağlığınıza da dikkat edin.

Yükselen Balık: İkili ilişkiler ve evlilik alanında netleşme yaşayacağınız bir konu kapıda aralanmak üzere bekliyor. Evli ve ilişkisi olanlar veya evli olmayıp ilişkisi olmayanlar için de aynı etkiler geçerlidir. Kararlar alırken zihin ve kalp bütünlüğünün sağlanması, emin olabilmek önem taşıyor.

Sevgi ve farkındalıkla..

Özlem Aydın

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler