Varoluş Dergisi

VENÜS ASLAN

Venüs, 27 Haziran itibari ile Aslan burcuna geçiyor ve 22 Temmuz tarihine kadar da burada kalacak. Venüs; aşkı, estetiği, sevgiyi ve parayı temsil eder. Özellikle geçtiğimiz ay yaşanan Merkür Retro ilişkileri fazlası ile etkilemişti. Venüs’ün Aslan’a geçmesi ile aşk hayatı hareketlenecek. Sevgimizi, aşkımızı göstereceğimiz ve doyasıya yaşayacağımız bir zamana giriyoruz. Aslan’ın girişken ve sıcak doğası aşkı güzel ve samimi yaşamamızı sağlayacak. Venüs, aşkı temsil etse de tabi ki burçlara göre farklı alanlarımızı etkiliyor. Burçlara göre etkisine göz atarken yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim. Bilmeyenler tabii ki Güneş burcunu okuyabilir.

Koç ve Yükselen Koç: Aşk hayatınız hareketlenecek ve uzun süredir beklediğiniz kişi karşınıza çıkabilir. Aşkta; cesur, sıcak ve samimi günler sizi bekliyor. Çocuk sahibi olmak isteyenler içinde çok güzel bir dönem, değerlendirin kesinlikle.

Boğa ve Yükselen Boğa: Bu dönem ev değiştirebilir ya da evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Aile ile vakit geçirebilir ve bu durum sizi çok iyi hissettirebilir. Aile ya da baba ile ilgili sorunlar yaşanıyorsa çözüme kavuşması için güzel zamanlar.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bu dönem bekar olanların ilişki yaşayacakları kişi arkadaş çevresinden biri olabilir. Arkadaşlık aşka dönüşebilir. Kardeş, kuzen ve yakın çevrenizle ilişkileriniz gayet ılımlı ve samimi olacak. Yazı yazmak, düşüncelerinizi ifade etmek size iyi gelecektir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bu dönem para harcamalarınız artabilir. Keyfiniz ve zevkleriniz için harcamalar yapabilirsiniz. Kontrolü elden bırakmamaya çalışın. Sosyal ilişkileriniz ve çevrenizin vasıtası ile yatırım yapabilir ya da kazançlar elde edebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan: Kendinizi çekici ve güzel hissedeceğiniz bir zamana giriyoruz. Pozitif, ılımlı ve güçlü yapınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Burcunuza Venüs’ün girmesi sizi her anlamda motive edecek ve yeteneklerinizi kullanmanıza fırsat verecektir.

Başak ve Yükselen Başak: Sevginizi göstermede biraz zorlanabilirsiniz. Partnerinize aşırı fedakarlıklarda bulunacağınız bir dönem. İlahi aşka dönebilir ve manevi yönünüzü geliştirebilirsiniz. Aşktan yana beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi:  Sosyalleşeceğiniz ve yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sosyal çevrenizden fayda görebilirsiniz. Bu dönem eğlenmek, gezmek ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi gelecektir.

Akrep ve Yükselen Akrep: Anne ya da anne figürleri ile ilişkileriniz güzel enerjili ve sevgi dolu olacaktır. Kariyerinizde, şanslı ve kendinizi iyi ifade edeceğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Ayrıca kariyerinizde kadın figürlerinden destek alabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay: Farklı kültürlerden kişilerle ilişkiler kurabilir ve bu ilişkilerden kazançlar sağlayabilirsiniz.  Yüksek eğitim, akademik ve sertifika programları gibi konularda şanslı olacağınız bir dönem. Seyahat etmek ve farklı kültürlerle kaynaşmak size iyi gelecektir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Miras, prim ya da eşinizin geliri ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Aşkınızı son derece tutkulu yaşayacağınız bir dönem olacak. İlişkilerde krizler yaşayarak dönüşebilir. O yüzden ilişkilerde daha sakin kalmaya çalışın ve ilişkinizi akışına bırakın.

Kova ve Yükselen Kova:  Evlilik konularında şanslı olacaksınız. Evli olanlar romantik ve enerjisi yüksek bir döneme giriyorlar. Bu dönem evlenenler ise sevgi dolu bir evlilik gerçekleştirebilirler. Kibar, çekici ve özgüvenli kişileri hayatınıza çekebilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık: Sağlık konusunda şanslı bir dönemdesiniz. Rahatsızlığı olanlar ise şifalanacak ve kendilerini daha iyi hissedecek. Bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Çalışma ortamınızda ise yaratıcı ve oldukça sosyal olacaksınız.

Venüs; bize güzellikleri, aşkı, sevmeyi ve sevilmeyi göstersin, ışığımız olsun. Hepimiz çok değerliyiz ve gerçekten sevgi dünyadaki her şeyden üstün. Herkese güzel ve sevgi dolu bir ay diliyorum.

Sevgi ile kalın.

Hazal Talay

Ben Hazal TALAY. İstanbul’ da yaşıyorum. Beykent Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Şu an bir firmada satış üzerine çalışıyorum. Aynı zamanda Astroloğum. Temel ve Orta Seviye Astroloji eğitimimi
tamamladım ve şu an İleri Seviye Astroloji eğitimine devam etmekteyim. EFT ve Reiki ile Astrolojiyi harmanlamak planlarım arasında. Bunun için eğitimlerime devam etmekteyim.

6 yorumlar

  • Canım benim tüm burçları yorumlamissin, söylentilere göre benim ki ikizler burcu ☺️ ne gerçek doğum günümü biliyorum ne de saatini çünkü. Okudum ikizleri güzel şeyler söylemişsin teşekkür ederim ☺️ aramıza hoşgeldin bitanem 👏🌹

    • Değerli hocam çok sağolun yorumlarınız çok kıymetli🙏🏼😊 Ben de bir İkizler burcu olarak sizden de o enerji alıyorum hocam doğru olabilir yani😊🙈

  • Ben Aslan burcuyum yükselenim kova. Güzel gelişmeler görünüyor yazdığınıza göre👍👍

  • Hoşgeldiniz 🥰 harika bölüm harika yazı heyecanla bekliyoruz yazılarınızı🙏🍀⭐💫

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler