Varoluş Dergisi

KOVA BURCU’NDA YENİ AY

Bu ay 1 Şubat’ta gerçekleşecek olan Yeni ay Şubat ayının enerjisini belirleyecek diyebilirim. Satürn kavuşumlu bir Yeni ay olacağı için aslında bize verilen mesaj, sorumluluk al ve yüksel. Sorumluluklar ve yoğunluk ilk başta bizleri zorlasa da emeklerin karşılığını alacağımız bir döneme giriyoruz. Sene olarak zaten ne ektiysen onu biçeceksin enerjisinin hakim olduğu bir sene. Aslında tam anlamıyla 2022 bu Yeni ay ile başlayacak. Bu aydan itibaren konularımız aslında para piyasaları, kriptolar, dijitalleşme süreçleri, teknoloji, hava olayları olacak. Doğa bir kez daha onu korumamız gerektiğini hatırlatabilir. Ayrıca tam anlamıyla Venüs ve Merkür retrosununda 5 Şubat itibari ile bitmesi adımlar atacağımızı, bazı konuları netleştireceğimizi bizlere gösteriyor. Kova burcunda gerçekleşecek Yeni ay o yüzden bir hayli güçlü. İşaretleri doğru görelim ve ona göre adımlar atalım. Burçlara göre hangi konulara dikkat etmemiz konusuna gelecek olursak:

Koç ve Yükselen Koç: Hayallerinizle ilgili adımlar atabilirsiniz. Çevrenizden bu konularda destek alabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Bazı konularda fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Kazanç kaynağınızı değiştirmek istediğiniz bir döneme giriyorsunuz, sorunlar yaşayabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa: Kariyerinizde sorumluluklarınızın artacağı bir dönem. Yöneticileriniz size farklı sorumluluklar verebilir. Biraz bu durum sizi başta zorlasa da emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Annenizle ilgili konular gündemde olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Yeni eğitimlere yazılma, akademik kariyer, hukuksal konular bu aydan itibaren gündeminizde olacak. Bu konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Özellikle kişisel gelişim ve spritüel konular üzerinde bir hayli duracaksınız. Kendinize fazla yüklenebilirsiniz, sadece bu konuya dikkat edin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Ek gelir, tazminat, eş geliri gibi konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu konularda beklenmedik sorunlar karşınıza çıkabilir, dikkat edin. Kazancınızı artırmak için bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Krediler, ödemeler gibi konularda biraz rahatlayacaksınız. Arkadaşlarınız ya da çevrenizden birine destek olabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan: Evlilik ve ortaklık gibi konular açısından adım atacağınız bir döneme giriyorsunuz. Özellikle kariyerinizde bu konu değişime yol açabilir. Sadece biraz daha sabredin, Merkür retro bittikten sonra daha güzel olacak her şey. Evlilikte eşin ailesiyle ilgili bazı konular gündeminizde olacak. Ayrıca ilişkisi olanlar ise ciddi adımlar atabilir.

Başak ve Yükselen Başak: Sağlıkla ilgili uzun süredir yaşadığınız problemleri çözmek isteyebilirsiniz. İş yerinizde yeni bir sisteme geçilebilir ya da yeni görevler size verilebilir. Bu açıdan biraz zorlanabilirsiniz. Mükemmeliyetçi yapınız bunun üstesinden gelecek ama bunu yaparken de sağlığınıza dikkat edin.

Terazi ve Yükselen Terazi: İlişkisi olmayanlar yeni ilişkilere başlayabilir. Ayrıca çocuk sahibi olmak isteyenler için de güzel zamanlar olacak. Yalnız biraz dikkat etmeliler Uranüs’ ün zorlu açısı akışa bırakmayı söylüyor. 5 Şubat sonrası çok daha güzel olacak. Spora başlayabilir ya da yeni hobiler edinebilirsiniz. Yatırımlarınız 5 Şubat sonrası güzel getiriler sağlayabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep: Evinizle ilgili bir şeyler değiştirme, ev değiştirme ya da ailenizle ilgili konular gündemde olabilir. Aile bireylerinize destek olabilir ya da bazı konularda destek alabilirsiniz. Ev ve yuva konularında girişimlerde bulunacağınız bir döneme giriyorsunuz. Baba sağlığına dikkat.

Yay ve Yükselen Yay: Uzun süredir araba almak istiyorsanız bunun için bir girişimde bulunabilirsiniz. Ayrıca seyahat etmek, eğitimlere katılmak size iyi gelecek. Ayrıca kardeş ve yakın çevrenizden destek görebilirsiniz. İletişimsel olarak parlayacağınız ve kendinizi göstereceğiniz bir dönem. İlhamınız bol olacak, değerlendirin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Parasal konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle yatırımlarınız güzel sonuçlanabilir ya da bir şeyler için yatırım yapabilirsiniz. Çocuğu olanlar çocukları için maddi olarak destekte bulunabilirler. Ticari adımlar atabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova: Burcunuzda gerçekleşecek olan Yeni ay aslında sizi disiplinli bir hale getirecek. Bir türlü başlayamadığınız şeyler için adımlar atabilirsiniz. Diyete ve spora başlayabilirsiniz. Ayrıca büyüklerinizden ve yöneticilerinizden destekler göreceksiniz. Mutlaka bu Yeni ay’ ı güzel değerlendirin.

Balık ve Yükselen Balık: Psikolojik olarak bazı konularda yenilenmek ve bazı şeyleri ardınızda bırakmak isteyebilirsiniz. Kova burcunda gerçekleşen Yeni ay size önüne bak diyor. Özellikle haksızlığa uğradığını düşünenler için güzel gelişmeler olacak. Dalgınlık ve unutkanlığa bu dönem dikkat edin.

Yeni ay yeni umutlardır. Kova burcundaki bu Yeni ay’ da bize mutlaka ertelediğin şeyler için bir adım at diyor. Özellikle 5 Şubat sonrasını değerlendirin. Evet bazen yorucu ve zor olacak belki ama emek vermeden güzellikler de olmuyor.

Sevgi ile kalın.

Hazal TALAY

Hazal Talay

Ben Hazal TALAY. İstanbul’ da yaşıyorum. Beykent Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Şu an bir firmada satış üzerine çalışıyorum. Aynı zamanda Astroloğum. Temel ve Orta Seviye Astroloji eğitimimi
tamamladım ve şu an İleri Seviye Astroloji eğitimine devam etmekteyim. EFT ve Reiki ile Astrolojiyi harmanlamak planlarım arasında. Bunun için eğitimlerime devam etmekteyim.

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler