Varoluş Dergisi

KOÇ BURCUNDA DOLUNAY 01.10.2020

1 Ekim Koç burcunun 9 derecesinde bir dolunay yaşayacağız. Yine bir tamamlanma ve farkındalık enerjisiyle özellikle sürüncemede kalan konuları netliğe kavuşturuyoruz..

Teknik olarak Koç burcunun yöneticisi Mars Koç’ta ve retro pozisyonda bulunuyor. Koç; hareket, mücadele, agresyon, güdüsel davranış, sabırsızlık enerjisi taşır. An haritasında Mars’ın, Şiron ile kavuşumu olacak. Bu da geçmişten yara aldığımız konuları önümüze sunarak, belki başka olaylarla hatırlatarak içinde bulunduğumuz durumu çözme şansı veriyor. Fark ettiğimiz ve bizi acıtan meselelerin şifasını bulabileceğiz..

Duygusal yaralar ve şifalanmanın yanında fiziksel yaralanmalara da açık olacağız. Koç burcu baş bölgesini de sembolize ettiğinden baş bölgemiz hassas ve ağrılara, darbelere açık.

Burcu ve yükseleni koç, yengeç, terazi, oğlak öncü grup olup ve bu burçlarda gezegenleri olanlar daha çok etkilenecekler arasında..

Dikkat edilmesi gereken bir aya giriyoruz dersek yanlış olmaz. Dolunay haftası 9 Ekim civarı Mars – Plüton karesi kesinleşiyor. Bu sert etki olası patlamalara, yangınlara, doğal afetlere açık bir enerjidedir. Bireysel olarak da manipülatif, kışkırtıcı enerjilere açık olunacağından güvenliğimizi önemseyerek daha sakin ve düşünsel hareket etmemiz önem taşıyor.

Sevgi ve farkındalıkla.

 

Özlem Aydın

Özlem Aydın

1983 İstanbul doğumlu olan Özlem Aydın, ortaokul ve lise eğitimini Gürsoy Koleji'nde okuduktan sonra Beykent Üniversitesi İletişim bölümünden mezun olmuştur.Bir süre Tv8 kanalında haber merkezinde çalıştıktan sonra, Trt müzik kanalında müzik belgeseli programı sunarak ekran önüne geçer. Daha sonra Plato Film okulunda eğitim alır ve oyuncu olur. Sunucu, oyuncu ve aynı zamanda Reiki Master olan Özlem Aydın, Dinçer Güner-Temel ve Master Seviye Astroloji mezunudur.

1 yorum

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler