Varoluş Dergisi

JÜPİTER’İN YAY BURCUNA GEÇİŞİNİN(8 KASIM 2018-2 ARALIK 2019) BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Jüpiter’in en şanslı ve bereketli olacağı yay etkisinde, önümüze çıkan şanslı fırsatları elde edebilmek elbette bizim tutumumuza bağlı.

Jüpiter, yeryüzündeki düzenden sorumlu en büyük iyicil etkideki gezegendir.Yay ve Balık burçlarını yönetir, Yengeç burcunda yücelir, Başak ve İkizler’de zararlı, Oğlak’ta düşük konumdadır. Zodyaktaki turunu 12 yılda tamamlar ve yaklaşık bir yıl boyunca bulunduğu burca şans getirir. Dokunduğu her şeye bolluk getiren yardımcı, iyiliksever güçtür.Varlık ve maddesel kazançları gösterdiği gibi; bilgimizi, adalet duygumuzu, inançlarımızı, hangi görüşe mensup olduğumuzu açığa çıkarır.Her konuda büyük düşünmemizi ister.

Bu 13 aylık zaman diliminde Jüpiter’in yönettiği yay burcuna geçişi, geçtiğimiz seneden şu ana kadar ki Akrep etkisinden çok daha şanslı ve rahattır.Akrep kaos enerjisi dağıttığı için, Jüpiter bu etkiyi daha da büyütmüştü. Artık 13 ay boyunca Yay’da olacak olması hepimiz için fırsatların, bereketin bol olacağını gösteriyor.

 

Burçlar üzerindeki etkileri

Yükselen Koç: Manevi, felsefik, dinsel konuları daha fazla ele alacağınız araştıracağınız bir etki sağlayabilir. Ulaşacağınız algı tüm hayatınızı pozitif yöne yükseltebilir. Yurt dışı bağlantılı iş, eğitim konuları gündeminize girebilir. Adli konularla uğraşmanız gerekirse şans sizden yana olacaktır.

Yükselen Boğa: Kendi çabanız dışında elde edilen gelirlerde artış, beklenmedik kaynaklardan kazanç sağlayabilirsiniz. Bir miras elde edebilirsiniz. Borçlarınız varsa, Jüpiter’in etkisi kolaylık sağlayacaktır. Bu etki sağlığınızı da koruyacaktır.

Yükselen İkizler: İş ortaklıkları, ilişkiler, evlilik konuları şanslı etkilerde olacak. Mutlu giden bir ilişkiniz varsa, evlilik potansiyeldir. Şanslı ortaklıklar kurabilirsiniz. Açık düşmanlarınız kendini daha da ortaya çıkarabilir fakat; Jüpiter’in etkisi sizi zarar görmekten koruyacaktır.

Yükselen Yengeç: Sağlık ve iş konularına, güncel hayatınıza ışık tutan bir yıl olacaktır. Var olan bir sağlık probleminiz büyüsede, tedavisi çözücü olacaktır. İş hayatınızda büyüyebilir, maddi olarak daha kârlı bir iş teklifi alabilir ve yükselebilirsiniz. Karaciğer hassas olabilir ve daha kolay kilo alabilirsiniz.

Yükselen Aslan: 2017 yılı aile ile ilgili büyük sorunlar yaşamıştınız. Bu yıl iş, yetenekleriniz, aşk hayatınız varsa çocuklarınız,sosyal hayatınız ve şans oyunlarına ışık tutacak.Yeni bir hobi edinebilirsiniz veya bir eğitime başlayabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa, ilişkiniz daha iyicil olup ciddiyete taşıyabilirsiniz.

Yükselen Başak: Bazılarınız ev alabilir, taşınabilir, aile büyüklerinden miras elde edebilir ya da evlenebilirsiniz. Aile içinde ruhsal anlamda bir iyicil etki devrede olacaktır.

Yükselen Terazi: Yakın çevrenizde, kardeşlerinizin hayatında güzel gelişmeler, ortak ilişkilerinizde maddi manevi paylaşımlarınız olabilir. Daha fazla hareket halinde olacağınız, şehir değiştireceğiniz bir yıl olabilir. Zihinsel olarak yaratıcılığınız artacaktır. Araç,trafik vs. konuları gündeminizde olacaktır.

Yükselen Akrep: Bu yıl kazancınız artış gösterecektir. Para kazanma şekliniz de değişim olabilir fakat; kazançlarda olduğu gibi harcamalarda da artış olacaktır. Değer duygunuzda pozitif bir farkındalık elde edebilirsiniz.

Yükselen Yay: İnsanlar içinde iyimserliğinizle parlayacağınız bir yıl olacaktır. Evlenme potansiyelinizin olduğu, iş fırsatlarının olduğu bir dönem.Daha kolay kilo alabilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirme zamanı sizler için.

Yükselen Oğlak: Ruhsal anlamda olgunlaşacağınız bir yıl olacaktır. Takıntılarınız ve korkularınızın büyüyeceği gibi her biriyle yüzleşip pozitif bir bilince ulaşabilirsiniz. Ruhsal tüm konular gündeminizde olacaktır. Olası hastalıklara karşı Jüpiter iyileştirici etkide olacaktır. Gizli düşmanlara karşı güç elde edeceksiniz.

Yükselen Kova: Gücünüzü toplama dönemi sizler için. Pozitif düşünüp,hedeflerinize yönelik karşınıza çıkacak büyük fırsatları değerlendireceğiniz şanslı bir dönemde olacaksınız. Sosyal çevrenizde değişim, büyüme elde edebilirsiniz. Bu yıl elde edeceğiniz büyük kazançları gayrimenkuller ile değerlendirebilirsiniz.

Yükselen Balık: İş alanında yenilik sağlayacağınız şanslı bir döneme giriyorsunuz. Yurt dışı,seyahatler ve iş alanında yükselme sağlayabilirsiniz. Önünüze çıkacak şanslı durumları yakalama ve harekete geçme zamanı. Anneniz ile bağlarınız daha iyicil etkilerde olacaktır. Toplum içinde kariyerinizle konuşulacağınız şanslı bir dönem.

 

Jüpiter’in en şanslı ve bereketli olacağı yay etkisinde, önümüze çıkan şanslı fırsatları elde edebilmek elbette bizim tutumumuza bağlı. Çabasız fırsat kaçmaya müsaittir, bu yüzden her şey bir nevi bizim elimizde! Jüpiter’in hayatınızın her alanını aydınlatması dileğiyle;

Sevgi ve farkındalıkla

Özlem Aydın

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler