Varoluş Dergisi

AĞUSTOS AYINDA BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

Bu ay astrolojik olarak biraz hareketli bir ay olacak. Gökyüzünde bir şölen havası var. Bütün gezegenler bir yer değiştirme telaşındalar adeta. Bu hareketlilik tabii ki bizleri fazlası ile etkileyecek. Öncelikle Jüpiter 28 Temmuz’ da retro hareketinde Kova burcuna geçti. 5 Ağustos’ a kadar 29 derecede kalacağı için temkinli olmamızda fayda var. Mars, 30 Temmuz itibari ile Başak’ a geçti ve Ağustos ayı boyunca burada kalacak. O yüzden bu ay mücadele edeceğimiz, güzel atılımlar yapacağımız bir ay olacak. Merkür 27 Temmuz itibari ile Aslan burcuna geçti ve 12 Ağustos tarihine kadar burada kalacak. Ayın ortasına kadar özgüvenli olacağımız, kendimizi iyi ifade edeceğimiz ve iletişim gücümüzün yüksek olacağı zamanlar bizi bekliyor. Yalnız fazla kendini övme, sabit fikirlilik ve buyurganlık cümlelerimizde hakim olabilir. Uranüs ise Boğa burcunda 21 Ağustos itibari ile retro hareketine başlayacak. Bazı ani gelişmeler hayatımızda olabilir. Hayatımızda bazı değişimler yapmak bizi iyi hissettirebilir. Venüs ise 16 Ağustos’ ta yöneticisi olduğu Terazi burcuna geçecek. Bundan dolayı bizi sosyalleşmek ve aşık olmak isteyeceğimiz zamanlar bekliyor. Estetik değerlere ve duyusal hazlara önem verebiliriz. İlişkilerde daha kibar ve uyumlu oluruz. Bu ay gördüğünüz üzere bir hayli hareketli geçecek.

Burçlara etkisine gelecek olursak:

Koç ve Yükselen Koç: İlişkinizde hiç olmadığı kadar güzel enerjiler hakim. Bir şeyler için adımlar atabilirsiniz. Sosyal çevrenizden destekler görebilirsiniz. Kendinizi iyi ifade edeceğiniz bir ay sizi bekliyor. Sindirim ve bağırsak sorunlarına dikkat etmenizi öneririm.

Boğa ve Yükselen Boğa: Kariyerinizle ilgili güzel gelişmelerin olacağı bir ay. Aile ile ilgili konular gündeminizde olabilir. İlişkinizde fazla eleştirel ve tartışmalara açıksınız. Bu ay sonlarına doğru kafanızda bazı karmaşıklıklar yaşayabilirsiniz. 16 Ağustos sonrası böbrek ve bel rahatsızlığı gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bu ay, kardeşlerle ilgili konular gündemde olabilir. Aile ile vakit geçirmek iyi gelse de bazen tartışmalar yaşayabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ilişkiye başlayabilir ve kendini bu ilişkide iyi hissedebilir. Eğitim, yurt dışı gibi konularda güzel haberler alabilirsiniz. Çözülmemiş hukuksal konular varsa çözüme kavuşabilir. Sosyal medya ile ilgilenenler bu ay daha da parlayabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Parasal olarak güzel gelişmeler yaşayacağınız bir ay sizi bekliyor. Kardeş veya yakın çevrenizden birileri ile ilgili haberler duyabilirsiniz. Aile ile vakit geçirmek size iyi gelecektir. Dekorasyon yapmak, ev yenilemek için güzel bir ay. Miras, prim ve ek gelir ile ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde değişimler olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan: Kendinizi iyi ifade edeceğiniz ve özgüvenli olacağınız bir ay. Bu ay fazla para harcayabilirsiniz. Kardeşlerle veya yakın çevrenizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Evlilikle ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Kısa seyahatler yapacağınız ve eğleneceğiniz bir ay olacak. Kariyerinizde büyük değişimler olabilir.

Başak ve Yükselen Başak: Bu ay, sevgiyi doruklarda yaşayacağınız bir ay olacak. Temkinli yapınızı bırakıp, eğlenecek ve para harcayacaksınız. Yalnız geçmişten bazı konular önünüze gelebilir ve bunlara takılabilirsiniz. Bağışıklığınıza ise dikkat etmeniz gerekiyor. Yurt dışı, hukuksal ve eğitim gibi konularda beklenmedik gelişmeler sizi bekliyor.

Terazi ve Yükselen Terazi:  Sosyal çevrenizde adeta parlayacaksınız. Bu ay, zeki insanlardan güzel destekler alabilirsiniz. Kazalara açık bir aydasınız, aman dikkat diyelim. 16 Ağustos sonrası güzelliğinize güzellik katacak ve kendinizle ilgilenmek isteyeceksiniz. İlişkinizde ise güzel adımlar atabilirsiniz. Aile fertlerinden beklenmedik haberler alabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep: Kariyerinizde otorite figürlerinden güzel destekler görebilirsiniz. Bu ay mesleki olarak verimli geçecek. Kadın arkadaşlarınızla aranıza dikkat edin. Tartışmalar ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bazı gizli kalmış denilen şeyler açığa çıkabilir. Ailenizden bu ay destek görebilirsiniz. Evlilikte ani kararlar alacağınız bir ay sizi bekliyor.

Yay ve Yükselen Yay: Bu ay, dil öğrenmek veya kendinizi geliştirmek adına bir adım atabilirsiniz. Kariyerinizde mücadele edeceğiniz ve güzel adımlar atacağınız bir ay olacak. Arkadaşlarınızla ilgili güzel gelişmeler duyabilirsiniz veya onlardan destek görebilirsiniz. Kardeş veya yakın çevrenizden haberler alabilirsiniz. Aniden ortaya çıkabilecek rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Eğitim konularında güzel adımlar atabilirsiniz. Davalık olaylarınız varsa, mücadele edeceğiniz ama bu olayların güzel sonuçlanacağı görünüyor. Parasal olarak hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. İlişkisi olanlar ani kararlar verebilir. Kariyerinizde yaratıcı olacağınız bir ay. İş hayatınız hiç olmadığı kadar güzel ve hareketli geçebilir.

Kova ve Yükselen Kova:  Evli olanlar çözmesi gereken sorunları çözebilir. Kazalara ve ameliyatlara açık bir aydasınız. Kendinizi şanslı ve pozitif hissedebilirsiniz. Olaylara hep iyi açıdan bakacaksınız. Farklı kültürden insanlarla tanışabilirsiniz. Evlenip boşanmış biriyseniz, ikinci bir evlilik için karşınıza sevdiğiniz ve beğendiğiniz biri çıkabilir.

Balık ve Yükselen Balık: İlişkisi olanlar ilişkide bir sonraki aşamaya geçebilir. İş hayatında güvenilir kişilerden destek görebilirsiniz. Miras ve ek gelir konularında güzel gelişmeler olabilir. Bu ara psikolojik olarak biraz yorgun hissedebilirsiniz. Olayları gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. İş değişimi yapabilirsiniz.

Bu ay bize güzellikler, mutluluklar ve en önemlisi de sağlık getirsin. Biraz hareketli bir ay olacak. Ama harekette bereket vardır diyerek güzel olumlamalar yapalım. Herkes için mükemmel bir ay diliyorum.

Sevgi ile kalın.

Hazal Talay

Ben Hazal TALAY. İstanbul’ da yaşıyorum. Beykent Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Şu an bir firmada satış üzerine çalışıyorum. Aynı zamanda Astroloğum. Temel ve Orta Seviye Astroloji eğitimimi
tamamladım ve şu an İleri Seviye Astroloji eğitimine devam etmekteyim. EFT ve Reiki ile Astrolojiyi harmanlamak planlarım arasında. Bunun için eğitimlerime devam etmekteyim.

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler