Varoluş Dergisi

5 TEMMUZ OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI

İki yıl önce başlayan Yengeç-Oğlak aksındaki tutulmaların son ayağı, 5 Temmuz’da Oğlak burcundaki Ay tutulmasıyla sona eriyor..

Ay tutulmaları dolunayda olur ve dolunay bitiş-tamamlanma zamanlarıdır.Ay tutulmaları hayatımızdaki yanlış olan kalıpları yıkar. Bazı zorlayıcı deneyimlerde yaşadıklarımızın nedenini anlayamayız; fakat sonucunda çok büyük açılımlar ve hizmet barındırır.. Üzücü deneyimler yaşıyorsak devamında hayra olan büyük açılımlar yaşanacağını bilelim..

Oğlak eski olanı sembolize eder. Bu bir tamamlanma enerjisi taşıdığı için eski olanın, hizmet etmeyen bazı olayların bitişini yaşatacak ve Uranüs’ün etkisiyle farkındalık yaşayıp, içimizdeki kalıplardan özgürleşeceğiz.

Özellikle burcu, yükseleni ya da ay düğümleri Yengeç-Oğlak aksında olanlar iki yıllık büyük kadersel süreçlerin kapanışını yapacaklar.

Oğlak burcu olumlu ve olumsuz tarafıyla düzen, istikrar, katı kurallar, hak, disiplin, ciddiyet, duygusuz davranmak, garanticilik, almamız gereken ve gerekmeyen sorumluluklar, kurallar, iş hayatı, güven, haksız kazançlar ve manipülasyonu anlatır. Satürn’ün karma, zaman ve sınavdan sorumlu oluşu; bu son durakta adil olanı olmayanı ve doğruya-yanlışa hizmet edeni ayrıştıracak.

Niyetimizin temizliği, tutumuzun adil olup olmadığı sorgulanacak; çevremizde, dünyada ve bireysel olarak, sınav kağıtlarının ilahi sistemde, ektiğimizin biçileceği kapsamında adaletli sonuçlarını göreceğiz..

Sevgi ve farkındalıkla..

6 yorumlar

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler