Varoluş Dergisi

KOVA BURCUNDA URANÜSYEN DOLUNAY-“Beklenmeyeni bekle”

3 Ağustos’ta hava elementli sabit nitelikli Kova burcunda bir dolunay gerçekleşecek.

Kova burcu alışılagelmişin dışında olan, üst akıl, yenilikçi, devrimci, toplumsal konuların içinde olan, gelenekselliğin dışında, çağın ilerisinde, farklılık yaratan, uzay, teknoloji, bilim ve devrimlerle alakalı, isyankar ve başkaldıran özgürlükçü bir doğadadır. Bu dönem vizyonel farklılığı olan işler daha fark edilir olup ortaya çıkacaktır.

Dolunay anında 18 derece Oğlak yükselirken, Kova’nın diğer yönetici gezegeni Uranüs’ün kare açısı olacak. Uranüs’ün olduğu yerde şaşırtıcı ani beklenmedik olaylar olduğundan bireysel, toplumsal beklenmedik ani konularla haşır neşir olabilir, akabinde bazı farkındalıklar yaşayabiliriz. Beklenmeyeni beklemek pek yanlış olmaz.

Tüm bu etkiler bizi sabırsız ve saldırgan duygulara sokabilir, oluşabilecek ani koşullar değişime ve yeni kararlara itebilir. Fevri davranışlarda bulunup zarar görmeye açık etkiler altında olunacağından  otokontrollü olmak, sağduyulu davranmak önem taşıyor.

Sabit nitelikli burçlar grubu başta kova olmak üzere, boğa, aslan, akrep ve yükseleni bu burçta olanlar en çok etkilenecekler arasında..

Merkür ve Satürn’ün etkileşimi fikirlerde anlaşmazlık, otorite kişiler, işveren ya da aile büyükleriyle engeller yaratabilir. Medya ve internette kısıtlamalar gündeme gelebilir ve yeni kararlar alınabilir.

Sağlıksal olarak tansiyon ve dolaşım sistemi hassaslaşabilir. Saldırgan,huzursuz olunabilir ve uyku problemleri yaşanabilir. İklimsel koşullarda farklılık, hava yolları – hava ulaşımında beklenmedik durumlar yaşanabilir.Yeni ufo haberleri çıkabilir, uzay, yüksek teknoloji, bilimsel alanda yeni haberler alabiliriz.

Sevgi ve farkındalıkla..

Özlem Aydın

2 yorumlar

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler