Varoluş Dergisi

HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI

Yükselen Koçlar; yeni başlangıçları ifade eden Yeni ay 3.evinizde yani ilişkiler, yeni yollar, iletişimler, ticaret alanında gerçekleşiyor. Jüpiter ve Mars’ın yükselen burcunuzda olması Mars’ın temposunu ve adrenalini tam anlamıyla hissedebileceğinizi işaret etmekte.

Yükselen Boğalar; yönetici gezegeniniz Venüs Boğa burcuna geçti, Boğa tarzı için Koç hareketliliği yorucu olabilir, o yüzden şimdi sakinleşebilirsiniz. Yeni ay 2. evinizde gerçekleşiyor yeni adımlarınızda partnerinizden ve göremediğiniz alanlardan destek alabilirsiniz. Bilinçaltı ve okült ve enerji konularında çalışmalar yapabilirsiniz.

Yükselen İkizler; Yeniay yükselenimizin üzerinde gerçekleşmekte, yükselen yöneticiniz Merkür-Plüto ile olumlu kontakta İki gezegeninde retro olması eski sistemlere geri dönüşü bize düşündürebilirken gruplardan sosyal çevrelerden destek görebileceğiniz yeni adımları da bize müjdeleyebilir.

Yükselen Yengeç; Yeni ay 12. evinizde kontrolünüzün olmadığı bir alanda gerçekleşmekte, 10. evinizde hareket eden Mars-Jüpiter size tam da kontrolü kaybettim derken destek gönderebilir.

Yükselen Aslanlar; İkizler Yeni ayı 11. evinizde hedefler, hayaller, gruplar, iş gelirleri alanında gerçekleşmekte yönetici gezegeniniz Güneş 15-17 Haziran tarihinde Neptün ile kare Satürn’e destekleyici bir açı yapmakta, alışkanlıklar, bağımlılıkları bırakmak için, yeniden yapılanmak için, sağlıklı bırakışlar için bugünler kalıcı adımlar atabileceğimiz günler olabilir.

Yükselen Başaklar; Yeni ay kariyer ve toplumsal statü alanı 10. evde gerçekleşmekte son iki yıldır iş ve çalışma koşullarındaki yapılanmalar, mücadele, size yeni kapılar açıyor olabilir. Mars-Jüpiter kavuşumu 8. evinizde korkularınızın şifalandığı fakat para ve krediler konularında dikkat etmeniz gereken bir dönem olabilir. Yönetici gezegeniniz Merkür 9. evinizde Retro yapmakta,  ev konularında yani yüksek öğretim, inançlar, mahkemeler ve uzaklar konularında son kontrolleri yaparak 15 Haziran sonrası yeni adımlarınızı atabilirsiniz.

Yükselen Teraziler; yönetici gezegeniniz Venüs kendi burcuna iyi olduğu yere geçti. Boğa burcunda hareket ediyor, kendinizi daha iyi hissettiğiniz İkizler Yeni ayı 9. evinizde gerçekleşiyor. Yüksek öğrenim, deniz aşırı yerler, uzaklar, mahkemeler, inançlar, konusunda yeni adımlar atabilir yeni gündemleriniz olabilir.

Yükselen Akrepler; İkizler Yeni ayı ortak gelirler kredi borç alanlarınızda gerçekleşiyor, ortak gelirlerinizde değişim şifalanma ya da borç ve krediler yapılanmalarında şifalanmalar olabilir. Venüs 7. evimize giriyor partnerinize duyduğunuz sevgi, aşk, hoşgörü ve iyi niyet duyguları kendini hissettirebilir.

Yükselen Yaylar; İkizler Yeni ayı partnerler, ortaklar evinizde gerçekleşiyor. Yönetici gezegeniniz Jüpiter 5. evinizde ve Mars’a kavuşumda. Çocuklar, hayaller, riskli yatırımlar konularında yeni yeni girişimlerde bulunurken; partnerler, ortaklar alanındaki ilişkilerde şifalanmalar yeniden iletişim oluşturmalar gerçekleşebilir.

Yükselen Oğlaklar; burcunuzun patronu Satürn 2 yıldır para ve değerlerinizi yeniden yapılandırmakta, sahne önündeki sorumluluklarınızı son bir hamle ile Merkür Retrosu’nda tamamlayıp Yeni ay sonrası özellikle Merkür-İkizler geçişi ile günlük rutinler iş ve hizmet konularına hız verebilirsiniz.

Yükselen Kovalar; yönetici gezegeni Satürn, Mayıs 2020’den beri sizi oldukça zorladı ve yeniden yapılanmanızı, hayat içerisinde olaylara tavırlarınızı değiştirmenizi sağladı. Satürn 4. evde bulunan ve Retro hareket eden Merkür bu ay ev, aile, yuva konularında bir takım şeyleri yeniden değerlendirme getirebilir. İkizler Yeni ayı kardeş mücadelelerini şifalandırırken çocuklar, hayaller, spekülatif yatırımlar konularında yeni başlangıçları işaret edebilir.

Yükselen Balıklar; şans gezegeni Jüpiter burcunuzun yöneticisi ve Mars ile birlikte para evinizde para ve değerler konusu bu ay hareketli. Mars’ın harcatma enerjisi Jüpiter’in büyütme enerjisi ile birleştiğinde harcama ölçeklerimizi, harcama konularımızı ve miktarlarımızı büyütebilir. İkizler Yeni ayı Yükselen Balıkların 4. evlerinde aile ilişkileri konularını şifalandırırken, ev, yuva ve gayrimenkul ile ilgili yeni adımlar atılabilir.

Bütünün en yüksek hayrına olması niyetimle.

Nagihan BARBAROS

 

Nagihan Barbaros

1976 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Yüksek Lisans Mezunu Sigortacıyım.
Ben Kimim? Sorusuna cevap ararken; Ruhsal Yolculuğuma 2012 yılında Reiki ile başladım. Reiki Master’ım ve Profesyonel Astrolog olarak hizmet vermekteyim. Astroloji bana Reiki’nin açtığı kapılardan sadece bir tanesidir. Gelişimimi destekleyen birçok konuda çalışmalarım ve uzmanlıklarım bulunmakta. Karma, Bilinçaltı-Zihinsel Terapi ve Şifa konuları özel ilgi ve çalışma alanlarım. Aynı zamanda Toplumsal Hizmet Odaklı bir Sivil Toplum Kuruluşunda çeşitli çalışmalarda görev alarak yolculuğuma devam ediyorum.

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler