Varoluş Dergisi

GÜNEŞ TUTULMASI

Kasım ayında bir Ay tutulması yaşamıştık. Şimdi de Yay burcunda gerçekleşecek olan bir Güneş Tutulması yaşayacağız. Bu tutulma Merkür kavuşumlu olacağı için bir anda herkesin her şeyi ortaya dökme, doğruları söyleme ve ahlaki değerlerini önemseme gibi bir tavırda olacağını görebilirsiniz. Ayrıca ticari anlamda yeni başlangıçlar yapabiliriz. Yalnız ticari konularda çok dikkat edin. Ayrıca Yay burcunda gerçekleşeceği için felsefi konular, inanç konuları gündemimizde olabilir. Akademik konular ve yurt dışı bağlantılı mevzular da gelişmeler yaşanabilir. Burçlara göre neler olacak derseniz, yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim. Yükselen burcunu bilmeyenler Güneş burcunu okuyabilir:

Koç ve Yükselen Koç: Eğitim, akademik konular, yurt dışı konuları bu dönem gündeminizde olacak. Bu konularla ilgili çözümler üretebilir ya da yeni başlangıçlar için adım atabilirsiniz. Eğitimci yönünüz devreye girebilir.

Boğa ve Yükselen Boğa: Miras konularında beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinin sağlık durumları ile ilgili konular gündemde olabilir. Kredi ve borçlarınızla ilgili kolaylıklar olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Evli olanlar için değişim ve dönüşüme açık olanların kazanacağı bir tutulma olacak. Sorunlar yaşıyorsanız evlilikte bu tutulma size iyi gelebilir, o yüzden sorunlarınızı açık açık dile getirin. Ortaklık gibi girişimlere adım atabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sağlığınıza dikkat edin. Özellikle bel, kasık gibi bölgelerde ağrılar yaşayabilirsiniz. İş hayatında yöneticilerinizden destekler görebilirsiniz. Kariyeriniz için güzel adımlar atma vakti.

Aslan ve Yükselen Aslan: İlişkilerinizde çözmeniz gereken konuları çözebilirsiniz. Ayrıca bu tutulma aşk hayatınızı baya hareketlendirecek. İlişkinizi bir ileri seviyeye taşıyabilirsiniz. Sürprizler kapıda. Bu arada çocuk sahibi olmak için güzel zamanlar.

Başak ve Yükselen Başak: Aile ile ilgili konular gündeminizde olacak. Bazı konuları çözmeniz gerekebilir. Ayrıca taşınma, ev ile ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Yenilik size iyi gelecek.

Terazi ve Yükselen Terazi: Kardeş, yakın çevrenizle ilgili gelişmeler olabilir ya da haberler alabilirsiniz. Araba alım- satımları için adım atacağınız zamanlar. Seyahat planları yapabilirsiniz. Kısa bir seyahat size iyi gelecek.

Akrep ve Yükselen Akrep: Maddi olarak yatırımlar yapabilirsiniz. Bu konu ile ilgili başkalarından destek alabilirsiniz. Atılım yapmak için uygun zamanlar.

Yay ve Yükselen Yay: Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan tutulma, kendinize güvenmeyi ve kendinizle ilgili değişimler yapmanızı size söylüyor. Uzun süredir yapmak isteyip de yapamadıklarınız için size güzel bir fırsat sunuyor. Bunu değerlendirin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Kişisel gelişim ve psikolojik olarak kendinize bir şeyler katmak isteyeceğiniz bir tutulma olacak. Bazı konularda çok disiplinlisiniz ve etrafınıza duvarlar örüyorsunuz. O yüzden bunları aşmak için bu tutulmayı değerlendirin.

Kova ve Yükselen Kova: Fazla sosyal ve popüler olacaksınız. Çevrenizde gözler üzerinizde olacak. O yüzden arkadaşlarınızla sosyalleşmek, birazcık farklı ortamlara girmek size iyi gelecek. Hayal ettiğiniz şeyler için de savaşacağınız günler geliyor.

Balık ve Yükselen Balık: Kariyerinizde bir değişim yaşayabilirsiniz. İş değişimi ya da pozisyon değişimi olabilir. Bu dönem kariyerinize odaklanmanızı tavsiye ederim. Destekler göreceksiniz.

Umarım güzel bir ay bizi bekliyor olsun. Bu tutulma yılın son tutulması. Aralık ayı bize güzelliklerini getirsin.

Sevgiyle kalın.

Hazal Talay

Ben Hazal TALAY. İstanbul’ da yaşıyorum. Beykent Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Şu an bir firmada satış üzerine çalışıyorum. Aynı zamanda Astroloğum. Temel ve Orta Seviye Astroloji eğitimimi
tamamladım ve şu an İleri Seviye Astroloji eğitimine devam etmekteyim. EFT ve Reiki ile Astrolojiyi harmanlamak planlarım arasında. Bunun için eğitimlerime devam etmekteyim.

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler