Varoluş Dergisi

BOĞA BURCUNDA MAVİ DOLUNAY

Kasım ayına 31 Ekim’de Boğa burcunda gerçekleşen dolunayla giriş yapıyoruz. 1 ay içinde iki kez oluşan bir dolunay yaşayacağız ve buna “Mavi Dolunay” diyoruz.

Teknik olarak an haritasında dolunaya Uranüs eşlik ediyor. Ani ve beklenmeyen, hesapta olmayan durumların karşımıza çıkmasıdır bu.

Boğa burcu; istikrar, maddi manevi güven, huzuru temsil ederken Ay’ın Boğa burcunda Uranüs’le kavuşması bizi güvenli tanıdık alandan uyandıracak gibi duruyor.

Boğa; değişime direnen inatçı bir yapıya sahiptir. Uranüs ise alışılagelmişin dışında enerji barındıran değiştirici güçtür. Toprak elementi ve sabit burçlarda olması da alınacak kararların net ve kalıcı olacağını gösteriyor.

An haritasında dolunayın Uranüs’le birleşmesi bazı koşulların değişebileceğini gösteriyor. Bu hem maddesel hem de psikolojik açıdan ortaya çıkacak bir değişim enerjisidir. Duygularda iniş çıkış ve bazı kişilerde anneyle karşı karşıya gelmeyi doğurabilir. Gizli saklı konularında ortaya çıkmasını tetikleyebilir.

Elimizde olan ve de olmayan etkilere karşı daha yapıcı olmak,bakış açımızı yumuşatmak,kendimizi bir fikre çivilememek ve esnek olmak önem taşıyor.

Sevgi ve farkındalıkla

 

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler