Varoluş Dergisi

BALIK BURCUNDA DOLUNAY

2 Eylül 2020 sabah saatlerinde 10 derece balık burcunda bir dolunay meydana geliyor. Dolunay enerjisiyle Balık burcu haritada hangi eve düşüyorsa bir tamamlanma, karar alma, sonuca ulaşma, bitiş ve farkındalık yaşayacağız.

Başak – Balık aksındaki karşıtlık bize her zaman gerçekçilikle hayal dünyamız arasındaki dengeyi yansıtır. Bu dolunayın etkilerine bağlı olarak üstünü örttüğümüz, kaçtığımız, bir şeylere tutunup kendimizden kaçmayı seçtiğimiz durumlar önümüze seriliyor.

Bağımlılık geliştirme duygusu, depresyon, psikomatik eğilimler, bir şeylere fazlaca tutunmak, kendini kurban etme psikolojisi, aşırı fedakarlık, sisten pustan çıkamamak gibi balığın olumsuz tarafını çalıştırmadan sağlıklı, mantık ve duygu arasında dengeye ulaşmak önem taşıyor. Beslenme şeklinizi değiştirebilirsiniz ve özellikle alkol gibi bağımlılıklarınız varsa istediğiniz taktirde bırakma azaltma kararı alabilirsiniz bu dönem.

Zehirlenmelere ve yanlış ilaç alımlarına dikkat edilmeli. Ruhunuzu dinlendirmek, dua, meditasyon, enerji tekniklerine yönelmek şifa getirecektir. Rüyalar ve sezgiler bu dönem daha fazla çalışıyor olacak. Değişik rüyalarınızı not edebilir ve daha büyük farkındalıklar yaşayabilirsiniz..

 

Özlem Aydın

Özlem Aydın

1983 İstanbul doğumlu olan Özlem Aydın, ortaokul ve lise eğitimini Gürsoy Koleji'nde okuduktan sonra Beykent Üniversitesi İletişim bölümünden mezun olmuştur.Bir süre Tv8 kanalında haber merkezinde çalıştıktan sonra, Trt müzik kanalında müzik belgeseli programı sunarak ekran önüne geçer. Daha sonra Plato Film okulunda eğitim alır ve oyuncu olur. Sunucu, oyuncu ve aynı zamanda Reiki Master olan Özlem Aydın, Dinçer Güner-Temel ve Master Seviye Astroloji mezunudur.

1 yorum

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler