Varoluş Dergisi

BALIK BURCUNDA DOLUNAY

2 Eylül 2020 sabah saatlerinde 10 derece balık burcunda bir dolunay meydana geliyor. Dolunay enerjisiyle Balık burcu haritada hangi eve düşüyorsa bir tamamlanma, karar alma, sonuca ulaşma, bitiş ve farkındalık yaşayacağız.

Başak – Balık aksındaki karşıtlık bize her zaman gerçekçilikle hayal dünyamız arasındaki dengeyi yansıtır. Bu dolunayın etkilerine bağlı olarak üstünü örttüğümüz, kaçtığımız, bir şeylere tutunup kendimizden kaçmayı seçtiğimiz durumlar önümüze seriliyor.

Bağımlılık geliştirme duygusu, depresyon, psikomatik eğilimler, bir şeylere fazlaca tutunmak, kendini kurban etme psikolojisi, aşırı fedakarlık, sisten pustan çıkamamak gibi balığın olumsuz tarafını çalıştırmadan sağlıklı, mantık ve duygu arasında dengeye ulaşmak önem taşıyor. Beslenme şeklinizi değiştirebilirsiniz ve özellikle alkol gibi bağımlılıklarınız varsa istediğiniz taktirde bırakma azaltma kararı alabilirsiniz bu dönem.

Zehirlenmelere ve yanlış ilaç alımlarına dikkat edilmeli. Ruhunuzu dinlendirmek, dua, meditasyon, enerji tekniklerine yönelmek şifa getirecektir. Rüyalar ve sezgiler bu dönem daha fazla çalışıyor olacak. Değişik rüyalarınızı not edebilir ve daha büyük farkındalıklar yaşayabilirsiniz..

 

1 yorum

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler