Varoluş Dergisi

YELPAZEMİZDEKİ TEZAHÜRLER – YAŞAM PUSULASI

İnsanlık daha anlamlı bir hayat şekli ihtiyacında. Mutsuzluk ve maddesellik bunu hızlandırmış durumda. Bu yüzden yüksek benlikli ruha sahip kişiler olarak uyarılıyoruz, kimisi anlıyor kimisi daha geç anlıyor. Çünkü öz’ümüz; büyümek için ihtiyacımız olanı öğrenmek, kendimizin en iyi versiyonları olmak için burada olduğumuzu biliyor.

Dünya’ya ruhumuzdaki eksiklikleri tamamlamak için gelmiş bulunuyoruz. Ruh, yüksek bir benlik olduğunu bilmesine rağmen, buradaki düşük bilinç bunu unutturmuştur. Yani unuttuğumuz benliğimizi hatırlamak için buradayız.

Hepimiz bedenlenmiş birer spritüel varlığız ve bunu yaşamlar boyu hatırlamak üzere zorluklar ve acılar yaşıyoruz.

İnsanlık daha anlamlı bir hayat şekli ihtiyacında. Mutsuzluk ve maddesellik bunu hızlandırmış durumda. Bu yüzden yüksek benlikli ruha sahip kişiler olarak uyarılıyoruz, kimisi anlıyor kimisi daha geç anlıyor. Çünkü öz’ümüz; büyümek için ihtiyacımız olanı öğrenmek, kendimizin en iyi versiyonları olmak için burada olduğumuzu biliyor. Dolayısıyla da bunu gerçekleştirecek önceki ilk ve son kişi kendimiziz. Yardım alsak da, yine bunu kendimiz gerçekleştireceğiz..

Bunu nasıl yapacağımızla ilgili astroloji, buna çözüm sunan başlıca gidilecek yoldur.. Bir sorun yaşıyoruz ve yaşamalıyız ki evrilelim; fakat bitmek bilmeyen, yaşam kalitemizi etkileyen anne ve babamızın kuşaklarından bugüne taşıdıklarımız, karmamız, yaşadığımız her zorlu olaydan bilinç altına yerleşen öğrenilmiş çaresizlikler neler tespit edebilelim..

Eğer astroloji bilmiyorsak, yaşadığınız benzer zorluklar hakkında çözüm sağlamış doğru kişileri dinlemek, bilgilenmek çok faydalıdır ve bununla birlikte astrolojik haritanızı size anlatacak ve yol çizecek doğru ve bilgili kişiler.. Çünkü her harita size ait geçmiş ve gelecek bütün potansiyellerinizi, şanslarınızı, şanssızlıklarınızı, tüm fıtratınızı gösterir. Ve bu bilgiler tahmine dayalı değildir. Şanssız bir harita nasıl şanslı hale getirilirin çözümü de haritanızdır..

Her haritanın bir kilidi ve şifresi vardır. Onu bulduğunuzda çözüm başlar.

Ne demiştik; yukarıda ne varsa, aşağıda da o.. Yani haritadaki problemli alanlar zaten var olan yaşadığınız zorluklardır.

Haritanın vadettiği yaşadığınız zorlukları bilinçaltından temizlemek gereklidir. Bu sizin gerçekliğiniz değildir; fakat beyin bunu yaşandığı şekilde depolayarak gerçekliği olarak sahiplenir. Bunun için psikoterapi en doğru yoldur..

Diğer kurtulmak gereken şey, auranızda veya aileden gelen blokajlardır. Rahmani bir kişiden yardım almanız gereklidir. Tüm bu temizlenme işlemleriyle birlikte uygulamanız gereken reiki, access, eft vb.enerji teknikleriyle, meditasyon ve özellikle dualarla zihninizi, ruh enerjinizi her gün yükseltmektir..

Sevgi ve farkındalıkla,

Özlem Aydın

 

 

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler