Varoluş Dergisi

MERKÜR TERAZİ

Merkür, 30 Ağustos itibari ile Terazi burcuna geçecek ve bu burçta bir retro hareketi gerçekleşecek. Eylül ayı boyunca bu burçta olacak olan Merkür, 28 Eylül itibari ile retro hareketine başlayacak. Merkür iletişim şeklimizi, ticari ve eğitim ile ilgili konuları gösterir. Eylül ayı boyunca uzlaşmacı, kibar ve diplomatik bir iletişim tarzına sahip olabiliriz. Hayır diyemeyen bir tavra sahip olabiliriz. Ticari işlerde zorlanmalar yaşanabilir. Aslında zorlanma parasal ilişkilerde olabilir. Yoksa dil olarak uzlaşmacı bir tavır sergileneceği için ticari ilişkilerde gelişmeler olur. Eğitim konularında güzel gelişmeler olabilir. Bu dönem olayları halletme yöntemimiz tartışmadan uzak ve huzurlu bir şekilde olacaktır.

Burçlara göre etkilerine gelecek olursak:

Koç ve Yükselen Koç: İlişkilerde evlilik ile ilgili adımlar atılabilir. Aile görüşmeleri olabilir. Evli olanlar içinse iletişimsel olarak evliliklerinde uzlaşmacı ve kibar bir hava hakim olacaktır. Ortaklı işler düşünenler için güzel gelişmeler olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa: İş hayatınızda çözülmesi gereken konuları bu dönem çözebilirsiniz. Kendinizi iyi ifade edeceğiniz ve herkesin fikrini sorduğu biri haline gelebilirsiniz. Evcil hayvan sahiplenebilirsiniz veya bu dönem bir hayvan beslemek, ona yardımcı olmak sizi iyi hissettirebilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: İlişkilerde güzel iletişimler kuracağınız bir dönem olacak. Çocukları olanlar için eğitim konuları gündeminde olabilir. Kendiniz için bir şeyler yapmak, yeni hobiler edinmek isteyebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bu dönem aile konuları gündeminizde olabilir. Babanızla sorunlarınız varsa çözümleyebilir ya da bunun için adımlar atabilirsiniz. Ev almak ya da bununla ilgili adımlar atmak için uygun bir zaman.

Aslan ve Yükselen Aslan: Kardeş ve yakın çevrenizle ilgili gelişmeler olabilir. Eğitim konularında beklediğiniz şeyler gerçekleşebilir. Araç alımı gibi konularda adım atabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar için güzel bir dönem. Sık sık şehir dışına çıkabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak: Yatırımlarınız bu dönem size güzel kazançlar getirebilir. Kendinize ve çevrenize harcamalar yapacağınız bir dönem. Ticari konularda beklediğiniz gelişmeler olabilir. Yeni yatırımlara girebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi: Teraziler bu dönem en çok size yarayacak. Hem iletişimi güçlü olacaksınız hem de istediğiniz çoğu şeyi yapma gücüne sahip olacaksınız. Bu dönem size bir şeyler sorulmadan yapılmayacak. Sadece biraz hayır demeyi öğrenmelisiniz. Bununla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep: Bu dönem geçmişle ilgili birçok şey önünüze gelebilir. Hislerinizin kuvvetli olacağı ve düşündüğünüz kişiden haber almalar veya o kişi ile karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Sadece bu dönem geçmişi geçmişte bırakın ve önünüze bakmaya çalışın.

Yay ve Yükselen Yay: Zeki ve işinde iyi insanlardan destek görebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde bu kişilerin olması sizi daha da iyi hissettirecek. Hayallerinizle ilgili güzel adımlar atabilirsiniz. Ticari konularda güzel fikirleri hayata geçirebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Kariyerinizde güzel bir dönem sizi bekliyor. İletişimsel olarak ve parasal olarak yükseleceğiniz bir ay olacak. Bulunduğunuz iş yeri değişebilir veya başka bir bölüme geçiş yapabilirsiniz. Kendinizi kariyerinizde oldukça iyi ifade edeceksiniz ve yaratıcılığınız bir dönem fazlası ile artacak.

Kova ve Yükselen Kova: Yüksek eğitim, sertifika programları ve yurt dışı konuları ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. E- ticaret ve sosyal medya üzerinden iş yapmak isteyenler bu dönemi tercih edebilirler. Hukuksal konular ile ilgili bekledikleriniz gerçekleşecek.

Balık ve Yükselen Balık: Miras ve prim konuları ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz bir para varsa gelebilir. Çok ortaklı bir yerler satılacaksa eğer uzlaşma yoluyla işlerinizi halledebilirsiniz.

Merkür Terazi bize uzlaşma, sakinlik ve kibarlık getirsin. Tartışmalardan uzak güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.

Hazal Talay

Hazal Talay

Ben Hazal TALAY. İstanbul’ da yaşıyorum. Beykent Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Şu an bir firmada satış üzerine çalışıyorum. Aynı zamanda Astroloğum. Temel ve Orta Seviye Astroloji eğitimimi
tamamladım ve şu an İleri Seviye Astroloji eğitimine devam etmekteyim. EFT ve Reiki ile Astrolojiyi harmanlamak planlarım arasında. Bunun için eğitimlerime devam etmekteyim.

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler