Varoluş Dergisi

UYAN KİTABI İSMAİL BÜLBÜL

“Uyan” adlı kitap, İsmail Bülbül tarafından yazılmış bir kişisel gelişim kitabıdır. Kitap, insanların içsel potansiyellerini keşfetmelerine ve gerçek potansiyellerine uyanmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

“Uyan” kitabında İsmail Bülbül, okuyuculara farkındalık, özgüven, motivasyon, başarı ve mutluluk gibi konular hakkında derinlemesine bilgi ve ipuçları sunmaktadır. Kitap, bireylerin kendi hayatlarının yöneticisi olmalarını ve içsel güçlerini harekete geçirmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

İsmail Bülbül, “Uyan” kitabında kişisel deneyimlerini ve öğretilerini paylaşmaktadır. Kitap, bireylerin kendi hedeflerini belirlemeye, engelleri aşmaya ve içsel dönüşüm sağlamaya yönelik pratik bilgiler sunmaktadır. Aynı zamanda, pozitif düşünce, yaratıcı vizyon ve olumlu yaşam stratejileri gibi konuları ele alırken, okuyucuların kendi potansiyellerini keşfetmelerini teşvik etmektedir.

“Uyan” kitabı, kişisel gelişim konusunda adım atmak isteyen herkes için bir rehber niteliği taşımaktadır. İsmail Bülbül’ün deneyimleri ve öğretileri ile desteklenen bu kitap, okuyuculara ilham vermek ve içsel değişimlerini başlatmak için gerekli araçları sunmaktadır.

Kitap içeriğinden alıntılar:

İsmail Bülbül

Ekolündeki uzmanlığı, aldığı dereceler ve kendi geliştirdiği özel terapi teknikleri ile, Dünyadaki sayılı Reiki öğretmenlerinden biri olan Usui Reiki 17. Işık Aşama Grandmaster Teacher İsmail Bülbül 33 yıldır yaşadığı Almanya'dan sonra şimdi Türkiye'de bulunmaktadır. Kendisi Reiki'de 17. Işık aşamada (son aşamadır) ve dünya çapında bu aşamada olan ilk 8 üstattan birisidir. Uzun araştırmaları sonucu, bir Uzak doğu felsefesi olarak algılanan Reiki'nin, Anadolu insanının oldukça aşina olduğu Sufizmle olan benzerliklerini keşfetmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Ülkemizde şimdiye kadar Reiki'yi 4.aşamada olan Master'lardan duyduk ve onların aktardıklarıyla Reiki'yi kültür ve inancımıza uzak olan bir felsefe gibi tanıdık. Fakat Grandmaster Teacher İsmail Bülbül'ün Reiki hakkındaki derin bilgi ve deneyimi, ayrıca eğitimlerini ve terapilerini Sufizmle sentezleyerek sunması bu konuda bize yepyeni bir bakış açısı sunuyor. "

2007 Yılında, 14 yıllık Usui Reiki eğitimini bu ekole ait olan tüm aşamaları alarak tamamlamıştır. 17. (SON IŞIK) aşama (Dimensionale Reise) Zaman ve Mekan Üstü Yolculuk'u da alarak USUI REIKI ekolünde dünyada ilk 8 kişiden birisi olmuştur.

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler