Varoluş Dergisi

REİKİ İLAHİ AYDINLANMA KİTABI İSMAİL BÜLBÜL

İsmail Bülbül’ün “Reiki İlahi Aydınlanma” adlı kitabı, Reiki enerjisiyle ilgilenen veya ruhsal gelişimiyle ilgili farkındalık kazanmak isteyen okuyuculara hitap etmektedir. Kitap, Reiki’nin temel prensiplerinden başlayarak, enerji aktarımının nasıl gerçekleştiği, beden ve zihin üzerindeki etkileri ve Reiki pratikleri hakkında bilgi vermekte, okuyuculara adım adım rehberlik etmektedir.


İsmail Bülbül, bu kitapta Reiki enerjisinin yanı sıra Sufi öğretileriyle de birleştirilmiş bir yaklaşım sunarak, okuyuculara daha geniş bir perspektif sunmaktadır. Kitap, ruhsal açıdan dönüşüm ve içsel keşif sürecine odaklanırken, Reiki ve Sufizm’in birleştirici gücüne vurgu yapmaktadır.


“Reiki İlahi Aydınlanma” kitabı, ruhsal yolculuğunda ilerlemek ve daha derin bir anlayış kazanmak isteyen herkes için değerli bir rehber niteliği taşımaktadır. İsmail Bülbül’ün bilgi ve deneyimleriyle Reiki ve Sufizm arasındaki bağlantıyı aydınlatan bu kitap, okuyuculara ilham vermeyi hedeflemektedir.

Kitaptan İçeriğinden Alıntılar:

 

 

İsmail Bülbül

Ekolündeki uzmanlığı, aldığı dereceler ve kendi geliştirdiği özel terapi teknikleri ile, Dünyadaki sayılı Reiki öğretmenlerinden biri olan Usui Reiki 17. Işık Aşama Grandmaster Teacher İsmail Bülbül 33 yıldır yaşadığı Almanya'dan sonra şimdi Türkiye'de bulunmaktadır. Kendisi Reiki'de 17. Işık aşamada (son aşamadır) ve dünya çapında bu aşamada olan ilk 8 üstattan birisidir. Uzun araştırmaları sonucu, bir Uzak doğu felsefesi olarak algılanan Reiki'nin, Anadolu insanının oldukça aşina olduğu Sufizmle olan benzerliklerini keşfetmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Ülkemizde şimdiye kadar Reiki'yi 4.aşamada olan Master'lardan duyduk ve onların aktardıklarıyla Reiki'yi kültür ve inancımıza uzak olan bir felsefe gibi tanıdık. Fakat Grandmaster Teacher İsmail Bülbül'ün Reiki hakkındaki derin bilgi ve deneyimi, ayrıca eğitimlerini ve terapilerini Sufizmle sentezleyerek sunması bu konuda bize yepyeni bir bakış açısı sunuyor. "

2007 Yılında, 14 yıllık Usui Reiki eğitimini bu ekole ait olan tüm aşamaları alarak tamamlamıştır. 17. (SON IŞIK) aşama (Dimensionale Reise) Zaman ve Mekan Üstü Yolculuk'u da alarak USUI REIKI ekolünde dünyada ilk 8 kişiden birisi olmuştur.

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler