Varoluş Dergisi

REİKİ OKULU

Reiki Okulu, enerjiyle iyileşme ve kendini dönüştürme yöntemlerini öğreten bir eğitim merkezidir. Burada, Reiki’nin temellerini öğrenerek kendinizi ve başkalarını iyileştirmeyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca farklı Reiki seviyelerinde eğitim alarak ilerleyebilir ve bir Reiki Usta/Öğretmeni olma yolculuğuna adım atabilirsiniz.

Reiki Okulu’nda profesyonel ve deneyimli olan İsmail Bülbül tarafından verilen derslerle enerji çalışmalarını daha derinlemesine keşfedebilir ve uygulayabilirsiniz. Kendinizi sağlıklı ve denge içinde hissetmek istiyorsanız, Reiki Okulu sizin için doğru adrestir. Siz de enerjiyle iyileşme yolculuğuna katılmak isterseniz, online görüntülü eğitimlerimize bekleriz.

İsmail Bülbül

Ekolündeki uzmanlığı, aldığı dereceler ve kendi geliştirdiği özel terapi teknikleri ile, Dünyadaki sayılı Reiki öğretmenlerinden biri olan Usui Reiki 17. Işık Aşama Grandmaster Teacher İsmail Bülbül 33 yıldır yaşadığı Almanya'dan sonra şimdi Türkiye'de bulunmaktadır. Kendisi Reiki'de 17. Işık aşamada (son aşamadır) ve dünya çapında bu aşamada olan ilk 8 üstattan birisidir. Uzun araştırmaları sonucu, bir Uzak doğu felsefesi olarak algılanan Reiki'nin, Anadolu insanının oldukça aşina olduğu Sufizmle olan benzerliklerini keşfetmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Ülkemizde şimdiye kadar Reiki'yi 4.aşamada olan Master'lardan duyduk ve onların aktardıklarıyla Reiki'yi kültür ve inancımıza uzak olan bir felsefe gibi tanıdık. Fakat Grandmaster Teacher İsmail Bülbül'ün Reiki hakkındaki derin bilgi ve deneyimi, ayrıca eğitimlerini ve terapilerini Sufizmle sentezleyerek sunması bu konuda bize yepyeni bir bakış açısı sunuyor. "

2007 Yılında, 14 yıllık Usui Reiki eğitimini bu ekole ait olan tüm aşamaları alarak tamamlamıştır. 17. (SON IŞIK) aşama (Dimensionale Reise) Zaman ve Mekan Üstü Yolculuk'u da alarak USUI REIKI ekolünde dünyada ilk 8 kişiden birisi olmuştur.

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler