Varoluş Dergisi

VAROLUŞ DERGİSİ KURUCUSU İSMAİL BÜLBÜL’DEN YENİ YIL MESAJI

Değerli Varoluş Dergisi Okuyucuları,
2013 yılında yayına başlayan dergimiz 2021 yılında Reiki, Spiritüalizm, Astroloji, Yaşam, Yoga, Sağlıklı Yemek Tarifleri, Spor, Sağlık, Eğitim, Seyahat alanlarında, uzman yazar ekibimizle her ay online ve ücretsiz olarak yayındadır.

Ayrıca 2021 yılında yeniliklerimize Turkcell ve Türk Telekom’un E-dergilik uygulamalarında yer almamız da bizi çok mutlu etmiştir.

Bizi okuduğunuz için, bizi takip ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Sağolun, varolun.

2022 yılının hepinize sağlık, huzur, neşe, mutluluk ve sevgi getirmesini diliyorum.

İsmail Bülbül

Ekolündeki uzmanlığı, aldığı dereceler ve kendi geliştirdiği özel terapi teknikleri ile, Dünyadaki sayılı Reiki öğretmenlerinden biri olan Usui Reiki 17. Işık Aşama Grandmaster Teacher İsmail Bülbül 33 yıldır yaşadığı Almanya'dan sonra şimdi Türkiye'de bulunmaktadır. Kendisi Reiki'de 17. Işık aşamada (son aşamadır) ve dünya çapında bu aşamada olan ilk 8 üstattan birisidir. Uzun araştırmaları sonucu, bir Uzak doğu felsefesi olarak algılanan Reiki'nin, Anadolu insanının oldukça aşina olduğu Sufizmle olan benzerliklerini keşfetmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Ülkemizde şimdiye kadar Reiki'yi 4.aşamada olan Master'lardan duyduk ve onların aktardıklarıyla Reiki'yi kültür ve inancımıza uzak olan bir felsefe gibi tanıdık. Fakat Grandmaster Teacher İsmail Bülbül'ün Reiki hakkındaki derin bilgi ve deneyimi, ayrıca eğitimlerini ve terapilerini Sufizmle sentezleyerek sunması bu konuda bize yepyeni bir bakış açısı sunuyor. "

2007 Yılında, 14 yıllık Usui Reiki eğitimini bu ekole ait olan tüm aşamaları alarak tamamlamıştır. 17. (SON IŞIK) aşama (Dimensionale Reise) Zaman ve Mekan Üstü Yolculuk'u da alarak USUI REIKI ekolünde dünyada ilk 8 kişiden birisi olmuştur.

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler