Varoluş Dergisi

SEVGİLİ VAROLUŞ DERGİSİ EKİBİ

2013 yılında çıktığımız bu muhteşem yolculuğun değerini hatırlamak ve birlikte daha büyük başarılar elde etmek için bir ve beraber olmamızın bilincinde olmalıyız.

Varoluş dergisini kurarken, amacımızın insanların ruhunu besleyen ve zihinlerine yeni fikirler sunan bir platform yaratmaktı..

Bu amaç doğrultusunda başlangıçtan bu yana, her birimiz varoluş dergisine katkı sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yaptık, yapıyoruz ve yapmalıyız diye düşünüyorum.

Bu arada eski yazarlarımıza da yürekten teşekkür ediyor, onlara kapımızın her an açık olduğunu da belirtmek istiyorum. Onlar bu ailenin asil fertleridir.

Bu yolda, Genel Yayın Yönetmenimiz Beyza Tunca’nın liderliği, Editör ve Yazı İşleri Sorumlusu Esra Yılmaz Aslan’ın titiz çalışmaları, Grafiker Aydın Yakupoğlu’nun yaratıcı çizimleri ve diğer yazarlarımızın özgün yazılarıyla dolu bir dergi yaratmak için elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı görüyor ve şahit oluyorum.

Hepinizle gurur duyuyor ve hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.

Birlikte çalışarak, yeni fikirleri paylaşarak ve birbirimizi motive ederek, Varoluş Dergisi’ni daha da ileriye taşıyacağımızdan hiç şüphem yoktur.

Her birinizin dergiye katkı sağlayacak özgün fikirlere sahip olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, cesur olun ve kendi düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Yaratıcı düşüncelerinizle dergimizi daha da zenginleştirecek ve okuyucularımıza ilham vereceksiniz.

Unutmayın, Varoluş Dergisi birlikte yarattığımız bir hayal ve bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hep birlikte çalışmalıyız.

Motivasyonumuzu yüksek tutarak, birbirimize destek olarak ve hedeflerimizi asla unutmadan, Varoluş Dergisi’ni daha da büyük bir başarıya taşıyabiliriz.

Hepinize inancım tamdır.

Bu yolda sizlerle olduğum için, sizlerle yol arkadaşlığı yaptığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

İsmail BÜLBÜL

İsmail Bülbül

Ekolündeki uzmanlığı, aldığı dereceler ve kendi geliştirdiği özel terapi teknikleri ile, Dünyadaki sayılı Reiki öğretmenlerinden biri olan Usui Reiki 17. Işık Aşama Grandmaster Teacher İsmail Bülbül 33 yıldır yaşadığı Almanya'dan sonra şimdi Türkiye'de bulunmaktadır. Kendisi Reiki'de 17. Işık aşamada (son aşamadır) ve dünya çapında bu aşamada olan ilk 8 üstattan birisidir. Uzun araştırmaları sonucu, bir Uzak doğu felsefesi olarak algılanan Reiki'nin, Anadolu insanının oldukça aşina olduğu Sufizmle olan benzerliklerini keşfetmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Ülkemizde şimdiye kadar Reiki'yi 4.aşamada olan Master'lardan duyduk ve onların aktardıklarıyla Reiki'yi kültür ve inancımıza uzak olan bir felsefe gibi tanıdık. Fakat Grandmaster Teacher İsmail Bülbül'ün Reiki hakkındaki derin bilgi ve deneyimi, ayrıca eğitimlerini ve terapilerini Sufizmle sentezleyerek sunması bu konuda bize yepyeni bir bakış açısı sunuyor. "

2007 Yılında, 14 yıllık Usui Reiki eğitimini bu ekole ait olan tüm aşamaları alarak tamamlamıştır. 17. (SON IŞIK) aşama (Dimensionale Reise) Zaman ve Mekan Üstü Yolculuk'u da alarak USUI REIKI ekolünde dünyada ilk 8 kişiden birisi olmuştur.

Yorum yap

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler