Varoluş Dergisi

Yeni Yıl Mesajı

Öyleyse yeni Yıl’a bir kala bunları şimdiden idrak etmemiz gerekir. Tüm Evren ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu AŞK dolu bir Yıl geçirmenizi diliyorum..

Merhaba sevgili “Varoluş Dergisi” okurları

Mesajıma iyisi ile kötüsü ile diye klişe olmuş bir cümle ile başlamak istemiyorum. Olması gerektiği gibi bir Yıl geçirdik çünkü. Olması gerektiği gibi derken yanlış anlaşılmasın, bilinçaltlarımızda kurguladığımız gibi demek istiyorum. Önümüzde ki Yıl’ın güzel geçmesini istiyorsak şimdiden bilinçaltımızı olmuş gibi kurgulamalıyız. Canlar, bilinçaltı şimdiyi ve geleceği ayırt edemiyor ve bize, geleceği nasıl yaşamak istiyorsak frekans ayarlarımızı öyle yapmamımıza olanak sağlıyor. Kısaca, gelecekte nasıl yaşamak istiyorsak hayatı, şimdiden öyle düşünmeliyiz. 10 gün, 100 gün, ya da 6 ay sonrasını şimdide oldu olarak yaşarsak frekans ayarlarını değiştirmiş, evrenin bütününün frekans ayarına geçmiş oluyoruz.
Unutmayın; tüm dileklerinizin siz istemeden olabilmesi evrensel olabilmekten geçer..

Evrensel olabilmen için, bütün olman gerekir..

Bütün olabilmen için, sevmen gerekir..

Sevgiyi idrak için sen, ben ayırımı yapmaman gerekir..

Sen, ben ayırımı yapmaman için farketmen gerekir..

Farketmen için, önce kendini sevmen gerekir..

Kendini sevmen için, kendini olduğun gibi kabul etmen gerekir..

İşte reçete budur..

Öyleyse yeni Yıl’a bir kala bunları şimdiden idrak etmemiz gerekir. Tüm Evren ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu AŞK dolu bir Yıl geçirmenizi diliyorum..

Varoluş Dergisi
İsmail Bülbül

İsmail Bülbül

Ekolündeki uzmanlığı, aldığı dereceler ve kendi geliştirdiği özel terapi teknikleri ile, Dünyadaki sayılı Reiki öğretmenlerinden biri olan Usui Reiki 17. Işık Aşama Grandmaster Teacher İsmail Bülbül 33 yıldır yaşadığı Almanya'dan sonra şimdi Türkiye'de bulunmaktadır. Kendisi Reiki'de 17. Işık aşamada (son aşamadır) ve dünya çapında bu aşamada olan ilk 8 üstattan birisidir. Uzun araştırmaları sonucu, bir Uzak doğu felsefesi olarak algılanan Reiki'nin, Anadolu insanının oldukça aşina olduğu Sufizmle olan benzerliklerini keşfetmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Ülkemizde şimdiye kadar Reiki'yi 4.aşamada olan Master'lardan duyduk ve onların aktardıklarıyla Reiki'yi kültür ve inancımıza uzak olan bir felsefe gibi tanıdık. Fakat Grandmaster Teacher İsmail Bülbül'ün Reiki hakkındaki derin bilgi ve deneyimi, ayrıca eğitimlerini ve terapilerini Sufizmle sentezleyerek sunması bu konuda bize yepyeni bir bakış açısı sunuyor. "

2007 Yılında, 14 yıllık Usui Reiki eğitimini bu ekole ait olan tüm aşamaları alarak tamamlamıştır. 17. (SON IŞIK) aşama (Dimensionale Reise) Zaman ve Mekan Üstü Yolculuk'u da alarak USUI REIKI ekolünde dünyada ilk 8 kişiden birisi olmuştur.

1 yorum

  • CANIM HOCAM ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER. ÇOK GÜZEL BİR MESAJ SÜPER.
    BEN DE SAĞLIKLI HUZURLU MUTLU SEVGİDE DENGEDE VALIK BOLLUK BEREKET İÇİNDE BARIŞ DOLU BİR YENİ YIL DDİLİYORUM. HERKESİ SEVİYORUM…. ANKARA

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

Arşivler