Varoluş Dergisi

ŞİMDİ ZİHİNSEL ARINMA VE YENİLENME ZAMANI

Hepimiz hayatımızın bazı dönemlerinde zorluklar yaşarız. Bu zorlukları ve sıkıntıları kolayca atlatmak için farklı teknikler vardır. Dönem dönem bunların bazılarını bende yaptım. Kişisel gelişim anlamında gitmediğim eğitim ve yapmadığım uygulama kalmadı ya da çok azdır. Bu bazılarınıza çok iddialı gelebilir ama değil aslında çünkü beni tanıyanlar hafta sonlarımı sürekli eğitimlere katıldığımı veya uygulamalara gittiğimi bilir. Farklı insanlarla tanışmak hem işim gereği hoşuma gidiyor hem de insanlardan yeni bir şeyler öğrenmek keyifli benim için. 🙂 Çoğu eğitime, eğitici olmak için de gittim veya bireysel seanslarda aldım.

Bu eğitimleri iyi-kötü diye ayırmayacağım ama bana faydalı olanlardan en etkilisi diyebileceğim ‘Zihinsel Arınma ve Yenilenme Programı’ oldu. İsmail Bülbül hocama çok teşekkür ediyorum. Sizin yapmanız gereken sadece karar verip programa katılmak. 2 günlük çalışmada tamamen fabrika ayarlarına geri dönüyorsunuz. Geçmişle ilgili hiç bir şey sizi artık üzmüyor, etkilemiyor. Yine olayları hatırlıyorsunuz ama yüklediğiniz anlamlar ve duygular olmadan hatırladığınızda hiç bir şey ifade etmiyorlar. Benim 2 yıldır takıntılı olduğum bir konu vardı bu programa katıldığımdan beri artık yok ve çok rahatladım.

37 yaşındayım ve bu kadar sene beni etkileyen tüm olayların 2 günde etkisiz hale gelmesi gerçekten büyük bir mucize. 🙂 Anda kalmak hep istediğim bir şeydi ve artık andayım. İstediğim şeylerin olmadığı zamanlarda bile artık olumsuz bakamıyorum. Çünkü daha güzel şeyler karşıma çıkıyor. Önceden çok üzüldüğüm ve neden böyle oldu, neden istediğim şeyler olmuyor diye üzülürken artık anda yaşadığım için mucizelerin hep benimle olduğunu biliyorum. Bu farkındalığı 2 gün çok keyifli ve samimi bir ortamda bize aktaran ve çok güzel bir şekilde ev sahipliği yapan İsmail Hoca’ya ve Perihan Hanım’a tekrar teşekkürlerimi sunarım.

Kafamızda bir sürü soru vardı. Bütün bunların hepsine çözüm olabilecek bir programdan beklentimiz yüksekti. Bu program kendimizi tanımamıza, yaşadıklarımızı anlamaya, soru ve sorunlarımızı şifalandırmaya ayrıca en önemlisi hayata bakışımızın değişmesine ilk adımı atmayı sağlıyor. Bilinçaltı kodlama terapisinin yanında hem ilişki şifalandırması, hem bolluk bereket çalışması, affetme, kendinle barışma ve kabullenme çalışması, içimizdeki çocukla buluşma seansıyla birlikte 2 güne sığdırılmıştır. Yapılan uygulamalar ve şifalanmamızla baktığımda zamanın su gibi aktığı bir hafta sonuydu. Bu program yeni bir ben olmamı sağladı. Farkındalığımızı arttırdı. Geçmişteki tecrübelerimle, yaşanmışlıklarımla birlikte daha güzel bir hayat ve her şeyden arınıp daha güzel bir bakış açıcı kazandırdı. Herkesin bu farkındalığa sahip olmasını ve bu programı deneyimlemesini isterim. İsmail Hoca bu programı büyük bir aşkla ve tutkuyla yapıyor. Mucizelerini yaşamak bize kalıyor. Mucizeler yaşamaya hazırsanız bu program tam size göre, tüm soruların cevabını bulacaksınız. Harika bir program sizi bekliyor. Herkese faydalı ve şifa olması dileğiyle..

Sevgiler

Hande Yılmaz

1981 İstanbul doğumluyum, Uludağ Üniv. Çalışma Ekonomisi 2005 mezunuyum. Bahçeşehir Üniversitesi'nde İK Yönetiminde Master yaptım. 8 yıl Bankacılık sektöründe İnsan Kaynakları alanında deneyimim oldu. 6 yıldır Sağlık sektöründe İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışıyorum. Spiritüel konulara merakım hep vardı. Kişisel gelişim tarafında eğitimlerle kendimi hep destekledim. Reiki master, Nefes ve Melek Koçluğu gibi sertifikalarımı aldım. İçsel yolculuğumun yönlendirmesiyle bu alanda deneyim kazanmaya devam ediyorum. Terazi burcuyum, seyahat etmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan keyif alıyorum.

Sevgiler,

3 comments

 • Yazınızı okuyunca bu eğitimi çok merak ettim Hande Hanım, eğitimi aldıktan sonra izlenimimi mutlaka paylaşırım, teşekkürler.

 • Hande hanim egitimi hangi kurumda ve şehirde aldiniz acaba bilgi verebilir misiniz 😊

  • Merhaba,
   Eğitimi Reiki okulunda İsmail Bülbül’den aldım. 27-28 nisan 2019 da İstanbul da yeni bir eğitim planlandı.
   Bilgi ve rezervasyon için: 0 553 370 44 15 ile iletişime geçebilirsiniz.
   Sevgiler

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

bitcoin ne kadar btc ne kadar