Varoluş Dergisi

REİKİ MUCİZESİ

Sağlık, bolluk bereket, iş hayatı, özel hayat, aile gibi konularda Reiki’yi uygulamak ve sonuçlarını hızlıca almak mümkün, yeter ki isteyelim.

Reiki için hayatımda verdiğim en doğru karar diyorum. İnsanlar Reiki öncesi ve sonrası diye adlandırıyorlar gerçekten öyle.. 2014 yılında yolculuğum başladı. Şimdiye kadar pek çok eğitim almıştım ve farklı teknikler denemiştim. Reiki ile birlikte mucizelerde birbiri ardına geldi, kendime olan bakış açım değişti, etrafımdaki insanlar değişti, ruhuma ve bana iyi gelen insanlarla karşılaştım, daha mutlu ve huzurluyum artık..

Reiki evrensel yaşam enerjisidir. Şifa enerjisidir. Ruhsal, zihinsel ve fiziksel boyutlarda her canlıya şifa verir. İnsanın kendi değerinin farkında olmasını sağlar. Bizi kendi yaratımımızda var olan yeteneklerimizi ve değerimizi görmeye kavuşturur.

Bu farkındalığa ulaştığımızda her şey bambaşka olur. Hayatımız kolaylaşır. En güzeli bunu öğrenmek için bir ön koşul yoktur. Reiki’ye inisiye olduktan sonra yaşam enerjim yükseldi. Frekansım arttı ve o bilinçte insanları hayatıma çekmeye başladım. Tam anlamıyla akışa teslim oldum diyebilirim. Artık başıma gelenler, yaşadığım olaylardan harika dersler çıkarıyor ve dersimi alıyorum. Bu bilince geçildiğinde farkı anlıyor insan..

Her şey doğru zamanda geliyor hayatımıza biz sadece bazen sabırsız ve aceleci davranıyoruz. Kendi özel hayatım değil işimle ilgili konularda da destek aldığımda pek çok mucizelerini yaşamış birisiyim. Her şey ben de başlıyor. Mucizelere şaşırmak yerine alıp kabul etmek ve daha fazlasının olacağını bilmek kadar güzel bir his yok..

Sağlık, bolluk bereket, iş hayatı, özel hayat, aile gibi konularda Reiki’yi uygulamak ve sonuçlarını hızlıca almak mümkün, yeter ki isteyelim.

Çok tesadüfi bir şekilde Reiki Okulu’nu duydum ve iletişime geçtim.

2019 Ocak ayında İsmail Hocamla tanışmamla ve onun inisiyesiyle bu süreç daha keyifli hale geldi. Artık 3A Reiki Master’ım. Ben herkesin bu mucizeyi yaşamasına niyet ediyorum. İyi ki yollarımız kesişti ve tanıştık. 🙂

Şubat ayında Reiki ile bilinçaltı temizliği ve zihinsel arınmaya katıldım. Sonuçlarını da en kısa zamanda paylaşacağım.

Sevgiler

 

Hande Yılmaz

1981 İstanbul doğumluyum, Uludağ Üniv. Çalışma Ekonomisi 2005 mezunuyum. Bahçeşehir Üniversitesi'nde İK Yönetiminde Master yaptım. 8 yıl Bankacılık sektöründe İnsan Kaynakları alanında deneyimim oldu. 6 yıldır Sağlık sektöründe İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışıyorum. Spiritüel konulara merakım hep vardı. Kişisel gelişim tarafında eğitimlerle kendimi hep destekledim. Reiki master, Nefes ve Melek Koçluğu gibi sertifikalarımı aldım. İçsel yolculuğumun yönlendirmesiyle bu alanda deneyim kazanmaya devam ediyorum. Terazi burcuyum, seyahat etmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan keyif alıyorum.

Sevgiler,

3 comments

  • Yazilarinizi okuyunca icimde bir ferahlık a rahatlik hissetdim hayatı akışına bırakmak yazısından çok etkılındı ve aceleci davranmak kelimesi sabırsız aynı benn

  • Hande hanım öncelikle hoşgeldiniz, çok içten bir yazı olmuş, kaleminize sağlık

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…

bitcoin ne kadar btc ne kadar