Varoluş Dergisi

Limanı Terk Etme Cesareti

Limanı terk etme cesareti gösteremeyen su damlası,

Kendi kıyısında acı çekmeye mahkum kalır…

Kendini bir damla, kainatı da Okyanus olarak düşün… Okyanus’u oluşturan senin dışındaki zerreler, senden farklı olur mu o zaman? Hayır…
Sen, hala daha farklı olduğunu mu sanırsın bu Okyanus’ta?
Sen farklı sansan da kendini, Okyanus’ta diğer damla zerreciklerinden sadece birisin unutma…

Diğer yandan, Okyanus’un içinde her yere hakim olabilecek olan sen, neden aynı yerde durup durursun ki? Sen bir damla olarak Okyanus’un tüm bilgisine sahipsin biliyor musun? Ayrıca yapacağın en küçük bir hareket, tüm Okyanus’u harekete geçirebilir… Güven kendine…

Bu ne çelişki deme şimdi… Hem söver gibi başla sonra göklere çıkar. Anlamıyorum bunu der gibisin… Ama bu böyle. Böyle olmazsa damla nasıl harekete geçer ki? Nasıl Okyanus’a hareket verebilir ki? Nasıl takılı kaldığı limandan sonsuz Okyanus’a korkusuzca açılabilir ki?

Nasıl Okyan’US olur ki?

Engin Erarslan

Reiki 8.Işık Grandmaster / Teacher

Biomanyetizma® Uzman Eğitimci

Transterapi Uzman Eğitimci

2009 yılından bu yana uyumlanmış olduğum Reiki-Ruhsal Bilgelik Rehberliğinde Yaşam Gücü Enerjisini hayatımın hemen hemen tüm aşamalarında kullanmaktayım.

2013-Mart 3B Master-Teacher, 2014 Ağustos 5 ve 6.Işık Aşamalarına uyumlanarak Grandmaster, 2016 Kasım 7 ve 8.Işık aşamalarına uyumlanarak Grandmaster/Teacher olarak Reiki Enerjisinin daha fazla kitleye ulaşmasını arzu etmemden dolayı profesyonel olarak öğretme ve uyumlama çalışmalarını sürdürmekteyim.

BİOENERJİ+MANYETİZMA (BİOMANYETİZMA®) – EĞİTİMCİ VE TERAPİST

2012 yılından bu yana almış olduğum bioenerji tekniklerinin uygulayıcılığının yanısıra Azerbaycan Biznes Enstitüsü’nden almış olduğum 240 saatlik Bioenerji ve Parapsikoloji eğitimimden sonra Bioenerji tekniğinin eğitimlerini vermeye başladım. İnsan Manyetizması üzerine yapmış olduğum çalışmalarla birleştirerek yeni bir teknik olan Biomanyetizma tekniğinin ilk uygulayıcısı ve Eğitimcisiyim.

TRANSTERAPİ – EĞİTİMCİ VE TERAPİST

2011 yılında almış olduğum Klinik ve Derin Hipnoz eğitimle birlikte Ruhsal Trans yöntemini kullanmaya başladım. Biomanyetizma tekniği ile de birleştirerek, ‘Biomanyetik Trans’ seansları yapıyor ve terapist yetiştiriyorum.

BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ VE KODLAMA

Reiki 8.Aşama ile verilen bir yeti olarak, ruhani bilinçaltı temizliği ve kodlama yönteminin uygulayılığını yapıyorum.

Add comment

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…