Varoluş Dergisi

Hizmetinin Şekli, Başına Gelenlerden Belli…

Her şeyi, kontrolün altında tutma ihtiyacın, sahip olduklarını kaybetme kaygın ve tehdit olarak algıladığın her şey.

Aslında;
en en en büyük korkun; sahip olduklarını kaybetmek, elinden yok olacakları kaygın. Endişen; çoğunlukla bir insan, yine çoğunlukla maddi bir değer ve bazen de kendin.

Senin için aslında en büyük Problem; kendi öz gücünün olmadığını sanman ve bu gücü dışarıdan Seni ‘VAR’ edeceğini sandığın diğer şeylere sıkı sıkıya saplanman. Kendin dışında her şeyle kendini bağdaştırıp, ‘VAR’ olmaya çalışman. Bunlar içinde sürekli bir çatışma halinde olman.

Birilerini incitiyor, yok sayıyorsun. Kendine farklı maskeler yaratıyor ve bunların hepsinin ‘VAR’ olduğunu zannediyorsun.

Tek çözüm yol; Sadece ve sadece, ‘Kendinden özgürleşmek’, ‘Zihninden özgürleşmek’.

İnsanı sev, değer ver, haksızlık etme, hak yeme, saygı göster, olanı paylaş, nefsi terbiye et.

Yapsaydın şimdiye İnsAN’dın; Dayanmıştın ‘Gayp Kapısı’na. Şimdi olduğun yerde debelenip duruyorsun,
Komik insan.

Neye Hizmet Etmişsen, Onunla Ödüllendirilirsin.

Görüyorum ki,
Hizmetinin Şekli,
Başına Gelenlerden Belli…

Engin Erarslan

Reiki 8.Işık Grandmaster / Teacher

Biomanyetizma® Uzman Eğitimci

Transterapi Uzman Eğitimci

2009 yılından bu yana uyumlanmış olduğum Reiki-Ruhsal Bilgelik Rehberliğinde Yaşam Gücü Enerjisini hayatımın hemen hemen tüm aşamalarında kullanmaktayım.

2013-Mart 3B Master-Teacher, 2014 Ağustos 5 ve 6.Işık Aşamalarına uyumlanarak Grandmaster, 2016 Kasım 7 ve 8.Işık aşamalarına uyumlanarak Grandmaster/Teacher olarak Reiki Enerjisinin daha fazla kitleye ulaşmasını arzu etmemden dolayı profesyonel olarak öğretme ve uyumlama çalışmalarını sürdürmekteyim.

BİOENERJİ+MANYETİZMA (BİOMANYETİZMA®) – EĞİTİMCİ VE TERAPİST

2012 yılından bu yana almış olduğum bioenerji tekniklerinin uygulayıcılığının yanısıra Azerbaycan Biznes Enstitüsü’nden almış olduğum 240 saatlik Bioenerji ve Parapsikoloji eğitimimden sonra Bioenerji tekniğinin eğitimlerini vermeye başladım. İnsan Manyetizması üzerine yapmış olduğum çalışmalarla birleştirerek yeni bir teknik olan Biomanyetizma tekniğinin ilk uygulayıcısı ve Eğitimcisiyim.

TRANSTERAPİ – EĞİTİMCİ VE TERAPİST

2011 yılında almış olduğum Klinik ve Derin Hipnoz eğitimle birlikte Ruhsal Trans yöntemini kullanmaya başladım. Biomanyetizma tekniği ile de birleştirerek, ‘Biomanyetik Trans’ seansları yapıyor ve terapist yetiştiriyorum.

BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ VE KODLAMA

Reiki 8.Aşama ile verilen bir yeti olarak, ruhani bilinçaltı temizliği ve kodlama yönteminin uygulayılığını yapıyorum.

Add comment

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…