Varoluş Dergisi

EY SAVAŞÇI, YARALARINLA GURUR DUY…

Ey Savaşçı,
Senin Sevapların Beni Cennetlik Yapmayacağına Göre,
Benim Günahlarımda Seni Cehennemlik Yapmayacak.

Amaaaaaa…..
O dilin yok mu o dilin? O zihnin yok mu o zihnin? O boş vakitlerin yok mu o boş vakitlerin? O eli boş gönlü hoş hal zamanların yok mu? O zamanlarda yaptığın gereksiz konuşmalarından dolayı, benim günahlarım, Sana giriş biletin olarak sana postalandı.

Nereye mi?

Artık, Benim çıkmak üzere olduğum Cehenneme.

Bazı Şeyleri, ”Önceden Gör”emeyenler, “Sonradan Görme” oluyorlar… .

En Büyük Arzuların,

En Büyük Blokajlarını Tetikler,

Ve Onlarla Sınanmana Yol Açar.

Mesela, Makam, mevki ve yetki sahibi olmak istiyorsun, diğer yandan da, ‘eleştirilmekten’ de korkuyor ve nefret ediyorsun. Biliyorsun ki, en fazla eleştirilenler, makam, mevki ve yetki sahibi olanlardır. Bu istek, sana durduk yere istettirilmez, bilesin.

Eğer ki, arzularına ulaşmak istiyorsan, bu arzuyla bağlantılı blokelerini bulmalısın. Bu dünyadaki “‘En Önemli Hayat Amaçlarının Başı”‘nda bu gelir;

Arzularınla Korkuların Çelişir ve Aynı Noktada Birleşir.

Bunları; İlk önce fark edip isimlendirmeli, ve bunları nasıl egale edebilirsin? bir bakmalısın. Bu blokelerinden en iyi kurtulmanın yolu; sana yapılıp da rahatsız olduğun hal, hareket, tavır ve davranışlarını başkasına yapmaktan vazgeçerek olacaktır.

O zaman; makam, mevki ve yetki sahibi olmak istiyorsan, başkalarını eleştirmekten vazgeçeceksin. En büyük sınavların, en büyük ‘Arzunla’ ve onunla bağlantılı ‘Blokelerin’ledir…

Arzularına sahip OLanlara bak, Onlar hangi noktalardan eleştiri alıyorlar? İşte senin en büyük blokelerinde ayrıca onlar. Arzularım bir türlü olmuyor diyorsan, Yolu Biliyorsun Artık…

Ey Savaşçı, Yaralarınla Gurur Duyarsan Eğer, Yol Alabilirsin…

Engin Erarslan

Reiki 8.Işık Grandmaster / Teacher

Biomanyetizma® Uzman Eğitimci

Transterapi Uzman Eğitimci

2009 yılından bu yana uyumlanmış olduğum Reiki-Ruhsal Bilgelik Rehberliğinde Yaşam Gücü Enerjisini hayatımın hemen hemen tüm aşamalarında kullanmaktayım.

2013-Mart 3B Master-Teacher, 2014 Ağustos 5 ve 6.Işık Aşamalarına uyumlanarak Grandmaster, 2016 Kasım 7 ve 8.Işık aşamalarına uyumlanarak Grandmaster/Teacher olarak Reiki Enerjisinin daha fazla kitleye ulaşmasını arzu etmemden dolayı profesyonel olarak öğretme ve uyumlama çalışmalarını sürdürmekteyim.

BİOENERJİ+MANYETİZMA (BİOMANYETİZMA®) – EĞİTİMCİ VE TERAPİST

2012 yılından bu yana almış olduğum bioenerji tekniklerinin uygulayıcılığının yanısıra Azerbaycan Biznes Enstitüsü’nden almış olduğum 240 saatlik Bioenerji ve Parapsikoloji eğitimimden sonra Bioenerji tekniğinin eğitimlerini vermeye başladım. İnsan Manyetizması üzerine yapmış olduğum çalışmalarla birleştirerek yeni bir teknik olan Biomanyetizma tekniğinin ilk uygulayıcısı ve Eğitimcisiyim.

TRANSTERAPİ – EĞİTİMCİ VE TERAPİST

2011 yılında almış olduğum Klinik ve Derin Hipnoz eğitimle birlikte Ruhsal Trans yöntemini kullanmaya başladım. Biomanyetizma tekniği ile de birleştirerek, ‘Biomanyetik Trans’ seansları yapıyor ve terapist yetiştiriyorum.

BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ VE KODLAMA

Reiki 8.Aşama ile verilen bir yeti olarak, ruhani bilinçaltı temizliği ve kodlama yönteminin uygulayılığını yapıyorum.

Add comment

İnternet üzerinden dijital yayın hayatına ilk olarak 2013 yılında başlamış olan Varoluş Dergisi, kısa bir aradan sonra şimdi yeniden okurları ile birlikte. Değerli yazarlarımız, Spiritüalizm, Reiki, Yoga, Astroloji ve Yaşam alanlarında, siz değerli okurlarımız için yazıyor…